×
MENU

Wszystko o hulajnogach wyczynowych

Hulajnoga wyczynowa jest dużo bardziej wytrzymałą wersją zwykłej hulajnogi rekreacyjnej. Zazwyczaj nie posiada ona możliwości regulacji wysokości i nie może być złożona. Często waży więcej niż zwykła hulajnoga i posiada zaawansowany system kompresji.


Dzięki temu hulajnoga wyczynowa idealnie nadaje się do robienia trików i jazdy na przeszkodach. Aby Twoja hulajnoga służyła Ci jak najdłużej, musisz wiedzieć z jakich części jest zbudowana i jak ją odpowiednio utrzymywać i użytkować.

Hulajnogi zmontowane i kompletne

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z hulajnogą lub jeśli nie chcesz jeszcze samemu jej składać i kupować do tego specjalnych narzędzi, to polecamy Tobie zakup kompletnej hulajnogi, zmontowonej przez producenta. Dzięki temu dużo szybciej będziesz gotowy do jazdy.

Zobacz nasz szeroki wybór Hulajnóg wyczynowych

Hulajnogi custom - zaprojektowane i złożone przez Ciebie

Jeśli chciałbyś zaprojektować swoją własną hulajnogę wyczynową, to możesz ją zbudować z wielu różnych części. Pamiętaj, że nie jest to łatwe! Z tego powodu stworzyliśmy w SkatePro kompletny poradnik dotyczący budowy własnej hulajnogi wyczynowej.

Polecamy użycia naszej aplikacji Zbuduj hulajnogę, dzięki temu możesz miec pewność, że wszystkie części będą do siebie pasować w my w SkatePro możemy je nawet dla Ciebie złożyć. Wypróbuj Budowanie własnej hulajnogi.

Przewodnik do: Składania własnej hulajnogi wyczynowej

Lub przejdź prosto do podkategorii:

Reklamacja i konserwacja

Hulajnoga wyczynowa posiada wiele części ruchomych i bez odpowiedniej konserwacji i utrzymania, narażona jest na uszkodzenia. Zawsze unikaj wody, piasku, przechowywania w wilgotnych warunkach i niepotrzebnych uderzeń. Pamiętaj, że sprzętu, który nie był odpowiednio użykowany i utrzymywany nie pokrywa gwarancja i zwroty oraz reklamacje będą odrzucone przez producenta.

Przeczytaj instrukcję obsługi zanim wsiądziesz na swoją hulajnogę.

Przeczytaj więcej co:

Produkty