×
Menu

Kłódki kablowe i kłódki łańcuchowe

  Filtr
Marki
Długość

Czy blokady do hulajnóg wyczynowych są skuteczne?

Jeśli parkujesz swoją hulajnogę, zawsze zaleca się stosowanie blokady łańcuchowej lub linki zabezpieczającej ją przed kradzieżą. Solidne urządzenie blokujące, takie jak blokada na lince lub z karabińczykiem, odstraszy złodziei i zagwarantuje bezpieczeństwo Twojej hulajnogi. W naszej ofercie możesz znaleźć odpowiedni zamek w zależności od Twoich potrzeb.

Wybierz odpowiednią blokadę do hulajnogi wyczynowej

Blokady do hulajnóg freestyle występują w różnych kształtach. Możesz zakupić zamek, który jest łatwy w użyciu i przenoszeniu. Wybór między zamkiem na klucz, a zamkiem szyfrowym to kwestia osobistych preferencji. Zamki na klucz są uważane za najbezpieczniejszy wybór, ale może się zdarzyć, że zgubisz klucze. Zamki szyfrowe z większą liczbą cyfr są zwykle także wysoce skuteczne.

Zamki z drutu, takie jak zamki z karabińczykiem i zamki spiralne, to bardzo popularny wybór wśród riderów hulajnóg, gdyż wystarczy przełożyć drut blokady przez rdzeń koła.

Jak zablokować hulajnogę wyczynową?

Zacznij od rozejrzenia się po okolicy i znalezienia solidnej konstrukcji. Może to być stojak na rowery lub latarnia. Przymocuj do niej hulajnogę, przekładając linkę zamka przez szprychy przedniego koła. Niektóre hulajnogi wyczynowe są zaprojektowane z otworami w ramie, które również możesz wykorzystać do zabezpieczenia swojego sprzętu. Podczas parkowania hulajnogi dobrze sprawdzi się także zamek rowerowy lub łańcuchowy. Część riderów wykorzystuje standardowe kłódki, są one jednak dość krótkie, co znacznie ogranicza zakres przedmiotów, do których możesz przymocować swoją hulajnogę.

Szukasz innych akcesoriów do swojej hulajnogi wyczynowej? Sprawdź naszą stronę z częściami do hulajnóg wyczynowych.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki