×
Menu

Gripy BMX

  Filtr
Kolory
Marki
Długość gripu
Poprzednia
Następna
Strona 1 z 2

Znajdź odpowiednie gripy rowerowe BMX

Uchwyty są niezbędne do zachowania kontroli nad BMX. Wielu użytkowników preferuje miękkie gripy, gdyż dodają pewien zakres absorpcji wstrząsów, chroniąc dłonie przed mocnymi uderzeniami.

Osobiste preferencje są kluczowe, jeśli chodzi o rączki BMX. Z tego powodu gripy w BMX freestyle'owym są elementem, który wielu użytkowników często zmienia i próbuje, zanim znajdzie odpowiedni dla siebie model i producenta.

Da się zauważyć, że większość zawodników często wymienia uchwyty w swoich rowerach. Takie czynniki jak pocące się dłonie, brud, upadki czy deszczowa pogoda przyczyniają się do destrukcji gripów.

Para niezniszczonych i funkcjonalnych gripów BMX jest kluczowa dla kontroli kierownicy i jak najlepszej dyspozycji i jazdy. Bez odpowiednich gripów obroty kierownicy i inne triki są dużo trudniejsze do wykonania.

Sztuczki montowania gripów BMX

Większość zawodników BMX zdaje sobie sprawę z trudów, jakie wiążą się z montowaniem gripów BMX. Guma jest miękka i pojawia się spore tarcie. Jeśli zdecydowałeś się na kupno nowej pary uchwytów, mamy kilka porad, jak ułatwić sobie proces wymiany starych rączek na nowe.

  • Sprężarka powietrza: jeśli użyjesz kompresora powietrza, to gripy bez problemu wślizgną się na miejsce.
  • Paski plastiku: umieść około czterech plastikowych pasków wewnątrz uchwytów. Dzięki temu powierzchnia wewnętrzna gripów jest mniej przyczepna i łatwiej je wsunąć na miejsce. Po wsunięciu na miejsce uchwytu wyjmij paski plastiku i gotowe.
  • Płyn do mycia okien i inne szybko odparowujące płyny: użycie takich płynów sprawia, że rączką kierownicy jest bardziej śliska, a instalacja gripów nie sprawia problemów.
SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki