×
Menu

Widelce Freestyle BMX

  Filtr
Marki
Offset koła
Średnica koła
Materiał
Poprzednia
Następna
Strona 1 z 2

Widelec BMX to jeden ze sposobów, aby nadać BMX nowy, niepowtarzalny wygląd

Posiadamy widelce BMX w różnych kolorach i stylach, dzięki czemu będziesz mógł spersonalizować swój rower BMX i sprawić, że będziesz się wyróżniał spośród innych rowerzystów.

Popraw równowagę stosując widelec BMX

Widelec to jedna z głównych części w rowerach do akrobacji (stunt) BMX. To właśnie on odpowiada za łatwość, z jaką znajdziesz punkt równowagi podczas jazdy i stania na przednim kole oraz innych trików wykonywanych na przednim kole. Jeśli punkt równowagi nadejdzie zbyt szybko, istnieje niebezpieczeństwo przewrócenia się, a wykonanie triku będzie prawie niemożliwe.

Offset widelca odnosi się do pozycji dropoutu i może decydować o tym, czy przednie koło jest wysunięte bardziej do przodu, czy schowane do tyłu. To zmienia ogólną długość rozstawu osi i wywiera wpływ na sposób, w jaki reaguje rower.

  • Minimalny offset lub jego brak daje doskonałą responsywność i szybsze sterowanie. Idealnie sprawdzi się podczas wykonywania technicznych trików i flatlandów.
  • Maksymalny offset daje większą kontrolę i wolniejsze reakcje roweru, co świetnie sprawdza się podczas dużych skoków, jazdy szybkiej i vertów.

Wzmocnij swój styl jazdy stosując nowy widelec do freestyle BMX

Kiedy jeździsz na rowerze stunt BMX, czyli freestyle BMX, i wykonujesz wiele trików flatland, widelec jest stale narażony na działanie dużej siły i uderzenia. Większość pęknięć widelca zdarza się, gdy trenujesz i uczysz się nowych trików BMX. Zeskakiwanie ze schodów lub z pudła na płaską powierzchnię to popularne triki BMX, ale mogą one prowadzić do pęknięcia widelca BMX. Cena i jakość często idą ręka w rękę. Warto zastanowić się nad kupnem widelca dobrej jakości, jeśli wykonujesz wiele trików BMX polegających na lądowaniu na płaskiej powierzchni.

Solidny sprzęt jest bardzo ważny przy jeździe freestyle. Widelce do rowerów stunt BMX są zazwyczaj wykonane ze stali lub stali chromowej 4130. Oba rodzaje stali zostały tak dobrane, aby przedłużać żywotność Twojego widelca BMX.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki