×
Menu

Wiązania Narciarskie

  Filtr
Marki
Przeznaczenie
Szerokość stopera
Skala DIN
Typ wiązań

Warto wiedzieć

Jak wybrać najlepsze wiązania do nart?

Kupując wiązania narciarskie ważne jest, aby zadać sobie pytanie, jakim jestem narciarzem. Początkujący? Nowicjusz? A może doświadczony narciarz? Zasadą jest: im bardziej jesteś doświadczony, tym ciaśniejsze powinny być wiązania.

Ponadto, powinieneś wybrać wiązania, które pasują do Twojego stylu jazdy i wagi ciała, gdyż ważne jest, aby wiązania wypięły buty w odpowiednim momencie. Jeśli jesteś początkujący, dobrym pomysłem jest, aby doświadczony narciarz lub sklep/wypożyczalnia pomogli ustawić odpowiednie ustawienie siły wypięcia wiązań narciarskich.

Wiązania narciarskie w nartach alpejskich trzymają but w okolicy palców i pięty, w przeciwieństwie do wiązań w nartach biegowych, gdzie zazwyczaj but jest przypięty tylko w okolicy palców.

Buty narciarskie i wiązania narciarskie muszą pasować

Kupiłeś nową parę butów narciarskich i zdałeś sobie sprawę, że nie będą pasować do Twoich wiązań. W wielu przypadkach będziesz musiał ustawić wiązania, aby pasowały do długości podeszwy buta. W niektórych przypadkach trzeba będzie zamontować wiązania ponownie, aby pasowały do nowych butów.

W dziale wiązań narciarskich znajdziesz szeroki wybór wiązań od takich firm jak Salomon, Rossignol, oraz Marker.

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta firmy SkatePro.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki