MENU
×

Wiązania do nart biegowych - styl łyżwowy

  Filtr
Marki
Kompatybilne buty
Giętkość

Wiązania do nart biegowych do stylu łyżwowego

Narciarstwo biegowe w dużym stopniu przypomina ruchy wykonywane podczas jazdy na łyżwach. Długa strefa ślizgu po środku nart sprawia, że podobieństwo jest dość wyraźne. Nasuwa to również na myśl podobieństwo do jazdy na nartorolkach, a niektóre wiązania w tej kategorii są również kompatybilne z nartorolkami.

Wiązania do stylu łyżwowego są w większość bardzo lekkie, bo ich głównym celem jest optymalizacja potencjału prowadzącego do rozwijania dużych prędkości. Obecnie posiadamy szeroką ofertę różnych wiązań do stylu łyżwowego firmy Salomon i Rottefella. Najlepszy model firmy Salomon to wiązania SNS Pilot Carbon RS. Ten model to lekki czempion do jazdy stylem łyżwowym.

Flagowy model firmy Rottefella to wiązania do stylu łyżwowego Xcelerator Pro Skate Bindings, które ważą jedynie 191 gramów. Wiązania Rottefella można zamocować na płycie NIS. Dzięki temu możesz manualnie regulować pozycję wiązań. Jeśli przesuniesz je do przodu, zwiększysz kontrolę. Przesunięcie do tyłu zwiększa prędkość.

Chcesz, aby wiązania do stylu łyżwowego pasowały do nartorolek?

Narciarze jeżdżący na biegówkach, którzy lubią w sezonie letnim jeździć na nartorolkach mogą wybrać zestaw wiązań do jazdy stylem łyżwowym, które są kompatybilne z nartorolkami. Dobry przykład stanowią wiązania Salomon SNS Pilot Carbon RS2 kompatybilne z niektórymi modelami nartorolek.

';