MENU
×

Roller Ski Bags

  Filtr
Marki

Torba na nartorolki: dbaj o nie, gdy nie są na drodze

Czy jesteś jednym z wielu narciarzy, którzy używają na drogach nartorolek, by utrzymać formę poza sezonem zimowym? Jeśli tak, to prawdopodobnie potrzebujesz torbę do nartorolek do transportowania sprzętu. W tej kategorii znajdziesz również sportowe torby na pas i termiczne nerki z bidonem, niezbędne w czasie dłuższych wypraw.

Pokrowiec na nartorolki jest specjalnie zaprojektowany, różni się od pokrowca używanego do transportu tradycyjnych nart. Nartorolki są krótsze od nart, więc używając torby do tradycyjnych nart ryzykujesz uszkodzenie nartorolek w trakcie transportu.

Wiele z toreb do nartorolek w tej kategorii posiada pasy, więc możesz je dodatkowo zabezpieczyć wewnątrz pokrowca w czasie transportu.

Nie tylko w trakcie transportu torba na nartorolki jest przydatna. Możesz jej również używać do przechowywania nartorolek gdy nie są używane, co ograniczy ryzyko ich uszkodzenia.

Rzeczy niezbędne

Gdy jesteś na drodze, to warto mieć dostęp nie tylko do wody, lecz również batonów energetycznych, żelów, okularów przeciwsłonecznych oraz oczywiście telefonu komórkowego. Na tej stronie znajdziesz szeroki wybór sportowych toreb na pas, nerek i termicznych toreb z bidonem.

';