×
Menu

Kółka do hulajnogi

  Filtr
Kolory
Marki
Średnica
Rodzaj rdzenia
Szerokość ośrodka koła
Poprzednia
Następna
Strona 1 z 3

Warto wiedzieć

Kółka do hulajnogi wyczynowej - materiały

Kółka w hulajnodze są bardzo ważne. Decydują o tym, jak przyjemna w jeździe i zwrotna jest hulajnoga. Na tej stronie prezentujemy szeroki wybór wysokiej jakości kółek do hulajnogi. Może szukasz nowego zestawu kolorowych kółek do hulajnogi wyczynowej, które będą pasowały do Twojego stylu jazdy, a może szukasz zestawu kółek, które dadzą ci więcej przyczepności? Jaki by nie był powód, znajdziesz tutaj kółka, które będą pasowały do Twoich potrzeb.

Koła do hulajnogi muszą być na tyle wytrzymałe, by przetrwać wszelkie obciążenia, pojawiające się w trakcie wykonywania trików.

Rdzeń kółek do hulajnogi wyczynowej wykonany jest zazwyczaj z nylonu i aluminium.

Kółka hulajnogi do trików z aluminiowym rdzeniem są bardziej odporne na uderzenia. Jednakże, są one również droższe od kółek z rdzeniem nylonowym, lecz taka inwestycja się po prostu opłaca.

Wybierając kółka do hulajnogi, musisz mieć na uwadze środowisko, w którym zazwyczaj jeździsz. Jeśli używasz hulajnogi tylko w krytych skateparkach, na rampach itp., to powinieneś wybrać zestaw twardszych kółek. Jeśli używasz hulajnogi do przemieszczania się, transportu, to powinieneś wybrać zestaw bardziej miękkich kółek, gdyż da to bardziej płynną jazdę.

Kompatybilność kółek do hulajnogi

Kółka do hulajnogi produkowane są w różnych rozmiarach. Najpopularniejsze to rozmiar 100 mm oraz 110 mm. Jednakże, nie wszystkie kółka są kompatybilne z hulajnogą wyczynową. Sprawdź, jaki rozmiar jest kompatybilny z Twoją hulajnogą przed zakupem nowych kółek.

Ważne: Większość sprzedawanych kółek jest w zestawie z łożyskami i podkładkami, chyba że opis produktu stanowi inaczej.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki