×
Menu

Ochraniacze na BMX dla Dzieci

Wybór właściwych ochraniaczy na BMX dla dzieci

Jazda na BMX gwarantuje dzieciom mnóstwo frajdy, dlatego też tak istotne jest, by posiadały one odpowiedni sprzęt ochronny. Niezależnie od tego, czy stawiają pierwsze kroki na rowerku biegowym, czy wykonują triki na ulicy, ochraniacze BMX na kolana i łokcie zapewnią im bezpieczeństwo w razie upadku. Ochraniacze dziecięce zapewniają taką samą ochronę jak ochraniacze na kolana i ochraniacze na łokcie dla dorosłych, dlatego wiele produktów pojawia się w obu tych kategoriach równocześnie.

Kask na BMX dla dzieci powinien być Twoim pierwszym wyborem przy zakupie sprzętu ochronnego dla dziecka. W dalszej kolejności powinieneś je zaopatrzyć w nakolanniki i nałokietniki, ponieważ są to części ciała najbardziej narażone na kontuzje. Najlepszą ochronę oferują ochraniacze twarde. Regulowane paski na rzep pozwalają z kolei dopasować je do różnych rozmiarów. Innym polecanym elementem sprzętu ochronnego są dziecięce spodenki ochronne. Ubiera się je pod zwykłe spodnie, żeby chronić swoje uda, biodra i kość ogonową.

Innym, niewielkim elementem ochronnym, o którym nie powinno się zapominać, są Rękawice BMX. Rękawiczki pomagają dzieciom uzyskać pewny chwyt kierownicy oraz zapewniają ochronę dłoniom w razie upadku na twardą nawierzchnię.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki