×
Menu

Części do nartorolek

Poprzednia
Następna
Strona 1 z 2

Sprzęt i części do nartorolek

Każdy sprzęt służacy do transportu wymaga konserwacji - rolki biegowe nie stanową wyjątku. Nawet jeśli bardzo dbasz o sprzęt do nartorolek, to w którymś momencie będziesz zmuszony wymienić niektóre części. Jeden z pierwszy elementów, jakie prawdopodobnie będziesz musiał wymienić, to łożyska. Większość rolek, deskorolek i desek do trików używa tych samych łożysk, jednak w nartorolkach są one zazwyczaj większe. Kolejna różnica to łożysko igłowe w tylnym kółku, które też być może trzeba będzie wymienić.

Oprócz łożysk w tej kategorii znajdziesz również każdą część, jakiej potrzebujesz do nartorolek. Zawsze jednak polecamy poświęcić trochę czasu po kazdej przejażdżce na wyczyszczenie nartorolek i nasmarowanie ruchomych części kółka. Dzięki temu nie tylko uzyskasz płynną jazdę, ale i przedłużysz żywotność i wytrzymałość części nartorolek, a tym samym oddawisz widmo wymiany części i zaoszczędzisz pieniądze.

Niektórzy potrzebują hamulców

Na rynku znajduje się kilka różnych hamulców do nartorolek, ale nie wszystkie modele używają systemu hamowania, bo istnieją różne sposoby na zatrzymanie nartorolek. Zawsze polecamy używanie systemu hamulcowego z nartorolkami początkującym, ponieważ istnieje wiele innych technicznych aspektów jazdy na nartorolkach, na których również trzeba się skoncentrować na początku swojej przygody z tym typem rolek.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki