×
MENU

Deskorolki dla Dzieci

  Filtr
Kolory
Marki
Szerokość decku
Długość decku
Średnica kół

Warto wiedzieć

Deskorolka dla dzieci i dla początkujących

Jeśli szukasz deskorolki dla dzieci, to jest odpowiednie miejsce. Nasze deskorolki są wysokiej jakości i w rozsądnej cenie. Są odpowiednie dla dzieci i początkujących, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z jazdą na deskorolce, poznają swoje deski i szukają odpowiedniej równowagi. Gdy podstawy zostaną opanowane, można tych deskorolek używać do bardziej skomplikowanych ewolucji, jak triki, skoki czy obroty. Mini deskorolki w tej kategorii nie różnią się zbytnio od deskorolek dla dorosłych, główną różnicą są inne grafiki na spodzie blatu. Są kolorowe i zabawne, co zazwyczaj przemawia do młodszych użytkowników.

Rozmiar blatu w deskorolce dla dzieci

Decki deskorolek w tej kategorii posiadają rozmiar 7.5" (19cm) lub mniej, w zależności od rozmiaru buta dziecka.

Dla początkującego niezmiernie ważne jest, aby wybrać deck z odpowiednią szerokością. Powinna być prawie takiej samej szerokości jak rozmiar buta. Pozwoli to umieścić końcówkę buta trochę poza krawędzią deski, co ułatwia kontrolę. Jednocześnie, deska nie powinna być zbyt wąska, aby nie stracić równowagi i nie zahaczać końcówką buta o podłoże (końcówka buta zahacza o asfalt i tracisz równowagę).

Prz prawidłowym rozmiarze deskorolki początkujący i dzieci będą w stanie łatwiej manewrować deskorolką, zapewniając sobie przyjemne odczucia z jazdy.