Wyprzedaż
Oszczędź nawet do 80%  -  Ponad 300 przecenionych produktów!  -  Kliknij tutaj
×
MENU

Plecaki

  Filtr
Kolory
Marki

Noś swój sprzęt ze stylem

Niezależnie od tego, czy szukasz plecaka szkolnego, super plecaka do przenoszenia książek a może plecaka na laptopa lub tablet — mamy to, czego potrzebujesz.

Posiadamy szeroką gamę plecaków w różnych wzorach, kształtach, kolorach i rozmiarach. Jednego możesz być pewien — bez względu na twoje potrzeby, znajdziemy torbę idealną dla Ciebie.

Plecaki zarówno klasyczne, jak i modne zadomowiły się na dobre

Odkąd słowo "backpack" zaczęło pojawiać się w USA w latach 1910-tych, ta ponad czasowa torba stała się ulubionym wyborem dla wielu ludzi i nie bez powodu została dominującym trendem w świecie mody. To, co miało służyć jako poręczne urządzenie do noszenia rzeczy, stało się modnym dodatkiem, dzięki któremu możesz wyrazić i pokazać swój styl.

Plecak umożliwia bezpieczny transport sprzętu na plecach. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ pozostawia twoje ręce wolne i tym samym zapewnia doskonałą równowagę. Jednocześnie jest wygodny w noszeniu i możesz go łatwo dopasować do swoich potrzeb. Większość plecaków, które tutaj znajdziesz posiadają różne przegrody i komory zaprojektowane specjalnie pod kątem dodatkowej dbałości o rzeczy takie jak aparaty fotograficzne czy laptopy.

Wszystkie plecaki, które znajdziesz w tej kategorii są produkowane w wysokiej jakości, tak aby wydłużyć ich żywotność — wiadome jest, że żywot plecaka bywa trudny :)
Na naszej stronie znajdziesz plecaki takich marek jak Douchebags, Burton, Globe, DC Shoes, Herschel Dakine i wiele innych.