×
Menu

Ochraniacze dla dzieci

  Filtr
Kolory
Marki
Rozmiar
Obwód wewnętrzny

Jakie ochraniacze do jazdy na deskorolce wybrać dla dziecka?

Jazda na deskorolce to aktywność gwarantująca Twojemu dziecku zdrową zabawę, jednak, jak każdy sport, wiąże się z ryzykiem kontuzji. Wykorzystując odpowiednie ochraniacze, można zminimalizować wszelkie zagrożenia związane z jazdą na deskorolce. Wszyscy wiemy, że kaski na deskorolkę stanowią w tym przypadku niezbędną ochronę, ale wszyscy młodzi skaterzy powinni również wykorzystywać dodatkowe ochraniacze dla dzieci.

Powszechnym wyborem sprzętu ochronnego na deskorolkę dla dzieci jest 3-pak, który obejmuje ochraniacze na kolana, łokcie i nadgarstki. Dziecięce nakolanniki i nałokietniki są kluczowe do zapobiegania skaleczeniom i obtarciom. Idealny zestaw ochronny dla dzieci powinien być dobrze dopasowany, a jednocześnie nie powinien ograniczać ruchów.

Czy dzieci powinny nosić ochraniacze na nadgarstki podczas jazdy na deskorolce?

Dziecięce ochraniacze na nadgarstki zapobiegają skaleczeniom, stłuczeniom, a nawet złamaniom kości. Chociaż skaterzy powinni nauczyć się nie spadać na ręce i korzystać z ochraniaczy na kolana i łokcie, wymaga to praktyki. Z pomocą, gdy Twoje dziecko jeszcze się uczy, przychodzą ochraniacze na nadgarstki.

Oprócz kasków i standardowych ochraniaczy warto rozważyć również zakup spodenek ochronnych dla dzieci. Są to spodenki z wypełnieniem noszone pod ubraniem i zapewniające dziecku ochronę w okolicy talii i ud. Dzięki odpowiedniemu zestawowi ochraniaczy, Twoje dziecko będzie nie tylko bezpieczne, ale także poczuje się pewniej podczas przygody na deskorolce.

Szukasz kasku dla swojego dziecka? Sprawdź naszą ofertę kasków dla dzieci.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki