×
Menu

Blaty do deskorolek cruiser

Cruiser deck - powrót do lat 70-tych

Blaty do deskorolek cruiser przypominają swoim kształtem oldschoolowe kształty deskorolek z lat 70-tych, kiedy jazda na deskorolce była na fali i bardzo szybko się rozwijała. Tak jak w tej epoce, tak i obecnie blaty do deskorolek cruiser kontynuują tradycję eksperymentowania z kształtami i rozmiarami.

Weźmy na przykład deck mini cruiser w deskach Penny, wykonany aby zapewnić płynną jazdę po mieście, a jednocześnie mający praktyczną wielkość, która ułatwia jego transport.

Jak rozpoznać blat do deskorolki cruiser

Blaty deskorolek cruiser są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, abyś mógł dobrać coś, co będzie odpowiadało Twoim potrzebom.

Są mniejsze niż inne longboardy, co przydaje się, jeśli chcesz je przenosić lub schować w plecaku. Blaty cruiser, w porównaniu z blatami nowoczesnych deskorolek, są często kierunkowe, co oznacza, że ich nose i tail są różne. Ze względu na nastawienie na cruising, zazwyczaj mają mellow concave lub wcale go nie mają. Ale to nie oznacza, że nie możesz wykonać na nich paru trików: wystarczy, że wybierzesz deck z nose lub tail kickiem.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki