×
Menu

Kółka Do Hulajnogi

  Filtr
Marki
Średnica koła

Warto wiedzieć

Kółka do hulajnogi do różnych celów

Jak tylko zaczniesz jeździć na swojej hulajnodze, kółka zaczną się zużywać. Każdy ruch i każdy skręt zostawią znak na kółkach. W pewnym momencie kółka będą wymagały wymiany, a to jest dobre miejsce, aby ich poszukać.

Znajdziesz tutaj kółka do swojej hulajnogi. Mamy w ofercie kółka w różnych rozmiarach, znajdziesz odpowiednie kółka bez względu na to, czy jeździsz na hulajnodze transportowej czy wyczynowej.

Zauważ, że wszystkie kółka są sprzedawane bez łożysk, chyba że zaznaczono inaczej. Jeśli nie jesteś pewien, czy dane kółka będą pasowały do Twojej hulajnogi, z chęcią pomożemy - skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Szerokość kółek do hulajnogi jest praktycznie uniwersalna, powinieneś skupić się na wyborze kółek z odpowiednią średnicą.

Jaką twardość kółek do hulajnogi powinienem wybrać?

Nie ma wątpliwości, że twardość i rozmiar kółek mają ogromny wpływ na odczucia w trakcie jazdy na hulajnodze. Można powiedzieć, że im bardziej miękkie kółka, tym bardziej komfortowa jazda, lecz jednocześnie takie kółka szybciej się zużyją niż kółka twarde. Twarde kółka rzadko są polecane do hulajnóg, które są przeznaczone do transportu i przemieszczania się.

Tutaj możesz znaleźć kółka do hulajnogi. Mamy kółka w różnych rozmiarach, upewniając się, że znajdziesz odpowiednie kółka, niezależnie od hulajnogi, jaką posiadasz.

Zauważ, że kółka nie zawierają łożysk, chyba że jest napisane inaczej w opisie. Jeśli nie jesteś pewien czy dane kółka pasują do Twojej hulajnogi, zapraszamy do kontaktu.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki