MENU
×

Latarki czołowe

  Filtr
Marki
Lumen
Maksymalny zasięg
Czas działania Low Beam
Czas pracy przy pełnym świetle

Czołówka jest przydatnym elementem wyposażenia

W tej kategorii możesz znaleźć latarkę czołową. Oferujemy lampy, które pasują do twoich potrzeb bez względu na to, czy pracujesz jako gazeciarz i potrzebujesz dodatkowego światła podczas pracy w ciemne i ponure ranki, czy może jesteś profesjonalnym riderem MTB, który cieszy się nocną jazdą poza trasami. Przede wszystkim nasze produkty są zawsze najwyższej jakości i w pełni funkcjonalne.

Latarka czołowa jest przeznaczona do wszystkich sportów akcji w nocy. Czołówki umożliwiają swobodny ruch rękoma i ułatwiają orientację. Na przykład podczas jazdy na rolkach, nartach alpejskich, nartorolkach czy rowerach BMX. Możesz także jej potrzebować, jeśli jesteś biegaczem, który lubi przebieżki późnym wieczorem.

Latarka czołowa do chodzenia i do jazdy na nartach

Latarki czołowe są dostępne w różnych wersjach, które różnią się między innymi siłą światła, sposobem montażu na głowie, rowerze czy kasku. Ilość światła wytwarzanego przez lampę mierzona jest w lumenach. W naszym asortymencie znajdziesz lampy w zakresie od 80 do 5000 lumenów. Wartość światła 80 lumenów nadaje się do spacerów w nocy, ale z drugiej strony nie powinieneś polegać na sile światła tej lampy podczas przemieszczania się z większą prędkością.

Nasz najlepszy model z 5000 lumenami jest w stanie rozświetlić nawet najciemniejszy las. Zasięgowi światła do 325m sprawia, że nie powinieneś używać tej lampy podczas biegania, jazdy na rolkach czy jazdy na nartach w pobliżu drogi, ponieważ możesz oślepić nadjeżdżających kierowców.

Poza wykorzystywaniem do sportów akcji, czołówki są również używane przez innych pracowników, takich jak górnicy, strażacy w akcjach poszukiwawczo-ratowniczych, chirurdzy i gazeciarze, co zapewnia im bezpieczniejsze środowisko pracy dzięki doskonałemu naświetleniu bez użycia latarki ręcznej.

';