Mikołajki
Zamów najpóżniej 30. lis  -  Więcej informacji
×
Menu

Latarki czołowe

Znajdź drogę w ciemnościach dzięki latarce czołowej LED

Latarki czołowe są niezbędnym elementem, gdy wybierasz się na nocną wyprawę na nartach biegowych. Czołówka LED daje ci swobodę eksplorowania tras, które nie są oświetlone w nocy. Ponadto, latarka czołowa sprawia, że poruszasz się w nieskrępowany sposób i masz wolne ręce.

Nocne biegi narciarskie są coraz bardziej popularne, mają wielu zwolenników wśród narciarzy rekreacyjnych i tych bardziej zaawansowanych. Zapytaj któregokolwiek z nich, to powiedzą ci, że jednym z najważniejszych sprzętów w trakcie nocnej jazdy jest latarka czołowa.

Moc latarki czołowej

W naszym asortymencie znajdziesz lampy w zakresie od 80 do 5000 lumenów. Wartość światła 80 lumenów nadaje się do spacerów w nocy, ale z drugiej strony nie powinieneś polegać na sile światła tej lampy podczas przemieszczania się z większą prędkością.

Nasz najlepszy model z 5000 lumenami jest w stanie rozświetlić nawet najciemniejszy las. Zasięgowi światła do 325m sprawia, że nie powinieneś używać tej lampy podczas biegania, jazdy na rolkach czy jazdy na nartach w pobliżu drogi, ponieważ możesz oślepić nadjeżdżających kierowców.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki