×
Menu

Ochraniacze BMX na Piszczele i Kostki

  Filtr
Rozmiar

Po co korzystać z ochraniaczy na piszczele i kostki na BMX?

Ochraniacze na piszczele i kostki są niezbędne dla zachowania odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa i unikania kontuzji podczas jazdy na BMX. Nieważne, czy jesteś początkującym czy doświadczonym riderem, noszenie ochraniaczy poniżej linii kolan jest zalecane każdemu. Jak wiesz, robienie trików wiąże się zawsze z ryzykiem kontuzji - dlaczego więc nie założyć ochraniaczy i cieszyć się spokojem umysłu i większą pewnością siebie?

Ochraniacze na piszczele chronią nie tylko przed siniakami i otarciami - niefortunne uderzenie lub upadek mogą sprawić, że rozstaniesz się ze swoim rowerem na całe tygodnie, a nawet miesiące. To samo dotyczy ochraniaczy na kostki - nie tylko zapewniają one dodatkowe wsparcie jej okolicom, ale również chronią ją przed uderzeniami o pedały.

Najlepsze ochraniacze BMX na kostki i piszczele

Idealny ochraniacz na piszczel powinien zapewniać Ci jednocześnie bezpieczeństwo i odpowiednią swobodę ruchów. Ochraniacze na BMX mogą być wykonane zarówno z twardych, jak i miękkich materiałów oraz noszone na wierzchu lub pod ubraniem. Ochraniacze o twardej skorupie zapewniają najwyższy poziom ochrony, są jednak zwykle dosyć nieporęczne i konieczne jest zakładanie ich na noszone ubranie. Lekkie ochraniacze zazwyczaj korzystają z miększej, bardziej elastycznej warstwy ochronnej, która twardnieje dopiero przy uderzeniu. Można je nosić zarówno na wierzchu, jak i pod ubraniem. Ochraniacze na piszczele i kostki można zakupić osobno lub jako część zestawu.

Jeśli chcesz zwiększyć swoje bezpieczeństwo podczas jazdy na BMX, sprawdź naszą ofertę Ochraniaczy na BMX.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki