×
Menu

Pianki Do Pływania

  Filtr
Marki
Rozmiar
Grubość
Rodzaj Kombinezonu
Typ Zamka
Płeć
Poprzednia
Następna
Strona 1 z 4

Warto wiedzieć

Co warto wiedzieć o piankach do pływania?

Wszystkie pianki do pływania wykonane są z neoprenu, który jest materiałem elastycznym o cienkim kroju, dzięki czemu ściśle przylega do ciała. Grubość neoprenu jest różna, a ogólna zasada jest taka, że czym grubszy neopren jest, tym będzie bardziej odpowiedni na zimniejsze wody. Dzieje się tak, ponieważ grubsza powłoka zapewnia Ci większą izolację wokół ciała.

W naszej ofercie znajdziesz, wszystkie rodzaje pianek do pływania przeznaczonych zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dzieci. Produkty pochodzą od najlepszych marek i producentów na całym świecie.

Pamiętaj, aby dbać o swoją piankę

Pianka do pływania, o którą odpowiednio dbasz, może posłużyć Ci przez wiele lat. Najlepszą radą jest zachowanie szczególnej ostrożności podczas wkładania i ściągania pianki. Jeśli masz pecha i robisz to w zły sposób, to twoja pianka może się po prostu rozedrzeć i pęknąć.
Upewnij się również, że przed nałożeniem pianki nie masz na sobie ostrej biżuterii czy zegarka, dzięki temu możesz zapobiec rozdarciu.

Jeśli masz dziecko, to dobrym pomysłem będzie sprawdzenie, czy nie ma na sobie żadnych przedmiotów, czy opasek, które mogła właśnie uszkodzić piankę podczas wkładania.

Jeśli chodzi o przechowywanie pianki, to istnieje kilka prostych wytycznych, które na pewno wydłużą żywotność twojej pianki, a mianowicie:

  • Przechowuj swoją piankę do pływania w chłodnym miejscu zdała od wysokich temperatur i światła słonecznego. Promienie UV niszczą i wypławiają materiał neoprenowy.
  • Zawsze powinieneś wieszać swój kombinezon wewnątrz, aby go wysuszyć.
  • Zalecane jest wieszanie pianki na wieszaku z plastiku lub niemetalu podczas procesu suszenia, jednak po całkowitym wyschnięciu można śmiało ją przechowywać w szafce na płasko.
SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki