MENU
×

Łożyska do deskorolek penny & cruiser

  Filtr
Marki
Klasyfikacja i dokładność łożysk
Rodzaj łożysk
Spacers
Smar

Łożyska penny board & cruiser

Łożyska odgrywają ważną rolę w zapewnieniu płynnej i komfortowej jazdy na deskorolce cruiser lub Penny board. Każde kółko posiada dwa łożyska. Jeśli przyjrzysz się bokowi łożyska penny lub cruiser, to zobaczysz małe litery ABEC i cyfrę. To jest międzynarodowa skala precyzji łożyska. Od Abec1 do Abec9. Im wyższy numer, tym większa precyzja łożyska.

Nie ma potrzeby rozbijania banku

W przeciwieństwie do jazdy downhill oraz freeride, nie musisz wydawać kupy pieniędzy na łożyska do deskorolki penny board oraz cruiser. Oczywiście, łożyska są ważne, ale jeśli nie próbujesz być wariacko szybki, lepiej wydać pieniądze na ulepszenie kółek i trucków.

Pamiętaj, aby łożyska penny oraz łożyska cruiser chronić przed brudem, wodą i żwirem.

Przedłuż życie łożysk

Z czasem łożyska w desce penny i cruiser zabrudzą się. Zamiast je wymieniać, spróbuj je wyczyścić. W tym celu możesz użyć produktu Bones Bearing Cleaner, prosty i łatwy sposób na wyczyszczenie łożysk bez brudzenia sobie rąk.

Jeśli nie obawiasz się pobrudzenia rąk smarami i chcesz zainwestować trochę swojego czasu, możesz wyczyścić łożyska w tradycyjny sposób. Sprawdź nasz poradnik konserwacji łożysk tutaj.

';