×
Menu

Waveboard Części

Świat części do waveboardów

W tej kategorii znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do utrzymania swojego waveboardu w najlepszej formie. Od części zamiennych, jak podkładki, śruby i sworznie kółek do większych elementów, jak kółka i griptape - mamy nawet w ofercie pachołki slalomowe, byś mógł trenować swoje umiejętności.

Nie daj się zatrzymać swojemu waveboardowi

Mimo, że kółka w waveboardzie nie zużywają się tak szybko jak te w deskorolce, musisz je co jakiś czas wymienić. Nowa para kółek w waveboardzie zapewni Ci bardziej płynną jazdę. W naszym asortymencie znajdziesz standardowe kółka jak również świecące z LED-ami, zapalającymi się w trakcie jazdy. Mamy w ofercie kółka od takich firm jak Flexsurfing oraz Streetsurfing.

Transportuj swój waveboard ze stylem

Jeśli podróżujesz na dłuższym dystansie, torba do waveboardu jest świetnym sposobem na jego transport. Torba do waveboardu została specjalnie zaprojektowana do mocowania waveboardu dzięki specjalnym paskom, więc Twoje ręce pozostają wolne.

Wyróżniaj się dzięki świetnemu griptape'owi

Potrzebujesz nowego griptape, lub po prostu chcesz bardziej spersonalizować swoją deskę? Mamy w ofercie sporo świetnie wyglądających griptape'ów - od niesamowitych wzorów w kratkę do wyluzowanych graffiti, mamy je wszystkie. Upewnij się, że griptape pasuje do Twojego modelu waveboardu.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki