×
Menu

Torby i plecaki

Mamy torby do każdego zastosowania

Potrzebujesz torby do transportu rolek, wrotek lub łyżew, a może saszetkę do przechowania telefonu, portfela lub kluczy w trakcie jazdy lub spędzania czasu na mieście? A może szukasz plecaka do transportu laptopa, tableta oraz podręczników do szkoły czy pracy, lub może szukasz wytrzymałej torby do transportu swojego sprzętu na dłuższych dystansach czy wyjazdach do innych krajów? Mamy to, czego szukasz.

Wiemy, jak ważne jest, by móc transportować sprzęt w bezpieczny i komfortowy sposób. W naszej szerokiej ofercie toreb znajdziesz wszelkiego rodzaju rozmiary i modele, od małych saszetek do dużych toreb podróżnych z kółkami i toreb do transportu nart i snowboardów.

W kategorii narty i snowboard znajdziesz również torby i pasy, przeznaczone do sportów wyczynowych, jak narciarstwo biegowe i nartorolkarstwo, gdzie waga, kształt, dopasowanie i użyteczność są ważne.

Wykonane, by wytrzymać przetarcia

Wszystkie nasze torby mają jedną wspólną cechę. Wszystkie mają wysoką jakość i wykonane są w sposób, dzięki któremu są odporne na przetarcia, na jakie są narażone wszystkie torby.

W tej kategorii znajdziesz produkty Douchebags, Herschel, Burton, Dakine, SkiGo, Globe i wiele innych. Wszystkie zostały wybrane ze względu na jakość quality, design, oraz cenę.

Od toreb na rolki, przez saszetki i plecaki, do toreb na narty, snowboard oraz podróżnych. Bez względu na wszystko, możesz być pewien, że mamy torbę dla Ciebie.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki