×
Menu

Torby i Plecaki na Rolki

Torba i plecak na rolki - najlepszy sposób na przenoszenie rolek

Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowcem, który szuka skutecznego sposobu na przenoszenie rolek miedzy kolejny sesjami treningowymi, czy po prostu przemieszczasz się po mieście i potrzebujesz czegoś do transportu sprzętu, plecak na rolki albo torba na rolki to coś dla Ciebie.

Torby te zaprojektowanie są specjalnie z myślą o bezpiecznym i wygodnym transportowaniu Twojego sprzętu rolkowego. Uszyte są z odpornych na rozdarcia materiałów, które poradzą sobie z uszkodzeniami, które mogą zostać spowodowane przez ostre krawędzie rolek. Często posiadają również dodatkowe kieszenie, w których przechowasz np. ochraniacze.

torby na rolki / torby na wrotki

Torby na rolki i wrotki mają zwykle trójkątny kształt, który jest bardzo praktyczny do przenoszenia rolek na średnie i długie dystanse. Występują w różnych rozmiarach i posiadają wentylację, dzięki czemu Twój sprzęt pozostanie suchy.

plecaki na rolki / plecaki na wrotki

Plecaki na rolki i wrotki wyglądem przypominają zwykłe plecaki. Występują w różnych kształtach i rozmiarach oraz mają zwykle kilka przegródek, które pozwalają Ci na skuteczne przechowywanie sprzętu. W odróżnieniu od standardowych plecaków, plecaki na wrotki i rolki często posiadają na zewnątrz dodatkowe paski. które pozwalają np. na przyczepienie rolek.

Czy zdecydować się na plecak czy torbę na rolki?

To, czy powinieneś wybrać plecak czy torbę na rolki, zależy przede wszystkim od Twoich potrzeb.

Torby na rolki poleca się przede wszystkim tym, którzy przemieszczają się samochodem lub komunikacją miejską i potrzebują sprzętu, który umożliwi im bezpieczne przechowanie sprzętu, zanim dotrą do celu. Torby będą na pewno pierwszym wyborem dla profesjonalistów i rekreacyjnych rolkarzy, którzy dojeżdżają z domu lub pracy na skatepark albo tor rolkarski.

Plecak na rolki to z kolei idealny wybór dla tych, którzy oprócz rolek chcą mieć przy sobie np. laptopa albo zeszyty na studia. Plecaki wybierają również często Ci amatorzy rolkarstwa, którzy przemieszczają się po mieście na rowerze.

Potrzebujesz dodatkowych akcesoriów do rolek? Sprawdź naszą ofertę Odzieży Skaterskiej i Akcesoriów na Rolki oraz Ochraniaczy na Rolki, by przygotować się odpowiednio na kolejną rolkową przygodę.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki