×
Menu

Widelec do hulajnogi wyczynowej

  Filtr
Kolory
Marki
Kompatybilny z
Średnica koła
Szerokość ośrodka koła
Długość widelca
Poprzednia
Następna
Strona 1 z 2

Warto wiedzieć

Widelec do hulajnogi wyczynowej - z gwintem czy bez?

Na tej stronie znajdziesz ogromny wybór widelców do hulajnogi w różnych kolorach i wzorach, dzięki czemu będziesz się wyróżniał w lokalnym skateparku.

Obecnie większość widelców jest bezgwintowa, aby zapewnić bardziej stabilne połączenie pomiędzy kierownicą i widelcem. Widelce bezgwintowe różnią się od tych z gwintem wagą, wytrzymałością i zestawem, w jakim są montowane. Jeśli chcesz jeździć hulajnogą z widelcem bezgwintowym, musisz zamontować system kompresji. Dowiedz się więcej o systemach kompresji tutaj. Widelce bezgwintowe są szeroko używane w jeździe po skateparkach oraz przez bardziej zaawansowanych użytkowników. Widelce z gwintem nadal można spotkać w kompletnych zestawach w hulajnogach z niższej półki cenowej. Są idealne do nauki pierwszych trików i łatwiejsze w montażu. Jednakże, widelce z gwintem szybciej napotykają na ograniczenia, gdy rozwijasz swoje umiejętności w wykonywaniu trików.

Materiał widelca do hulajnogi

Widelce do hulajnogi wykonane są ze stali lub z aluminium. Widelce stalowe są cięższe, lecz jednocześnie bardziej wytrzymałe, odpowiednie dla początkujących. Widelce aluminiowe są lżejsze i mniej wytrzymałe, często preferowane przez bardziej zaawansowanych użytkowników.

Widelce aluminiowe zazwyczaj są droższe od tych wykonanych ze stali. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z jazdą na hulajnodze, to widelec ze stali będzie wystarczający na początek. Gdy bardziej wkręcisz się w ten sport, powinieneś rozważyć zamianę na widelec z aluminium.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o widelcach do hulajnogi, przeczytaj nasz poradnik Kupowania widelca do hulajnogi.

Jeśli nie jesteś pewien, jaki widelec do hulajnogi wybrać, zadzwoń do nas lub wyślij maila, z chęcią pomożemy.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki