×
Menu

Akcesoria do pianek neoprenowych

Utrzymuj swoją piankę w jak najlepszym stanie

Akcesoria do pianek neoprenowych pomogą utrzymać kombinezon w jak najlepszej formie. Pianki to produkty wysokiej jakości, wykonane z myślą o trwałości, ale posiadanie odpowiedniego sprzętu zwiększy trwałość kombinezonu i sprawi, że będzie działał jak nowy. Typowy sprzęt do pianek neoprenowych, który warto mieć przy sobie, to zestaw do naprawy kombinezonu, środek do czyszczenia i poncho surfingowe.

Szczególnie ważne jest czyszczenie pianki we właściwy sposób, ponieważ zwykłe wrzucenie jej do pralki może zniszczyć elastyczność materiału. Powinno się używać szamponu do pianek, który jest specjalnie zaprojektowany do neoprenu. Dzięki temu Twój kombinezon pozostanie miękki i gładki.

Czym jest poncho surfingowe?

Jednym z akcesoriów, bez których nie można się obejść na plaży, jest poncho surfingowe lub poncho do przebierania. Ta luźna, wygodna odzież służy do utrzymywania ciepła przed i po sesji surfowania oraz podczas zmiany ubrania. Są one często wykonane z tkaniny frotte - tego samego materiału, z którego produkuje się zwykłe ręczniki, co oznacza, że poczujesz się komfortowo i sucho.

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja deska jest w pełni wyposażona, zapoznaj się z naszą ofertą Części do Desek Surfingowych.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki