×
Menu

Akcesoria do pianek neoprenowych

"Gadżety" do surfingu, których nie sądziłeś, że potrzebujesz

Jeśli dobrze zatroszczysz się o swoją piankę do pływania, to z reguły powinna ona ci służyć przez długie lata. Niemniej jednak, po długim czasie użytkowania najprawdopodobniej znajdziesz rozdarcie czy małą dziurkę w swojej piance bez względu na to, jak dobrze o nią dbałeś. Dlatego też mamy w swojej ofercie klej neoprenowy, który może naprawić te problemy w mgnieniu oka. W tej kategorii znajdziesz wiele niezbędnych dodatków, między innymi wcześniej wspomniany klej neoprenowy czy inne akcesoria pozwalające zoptymalizować trwałość pianek a tym samym wydłużyć ich żywotność.

Koniecznie musisz wyposażyć się w akcesoria do pianek

Zazwyczaj przeciętny surfer uważa, że jeśli spłucze swoją piankę pod bieżącą wodą i powiesi w cieniu, to zrobił wszystko co w jego przekonaniu jest potrzebne do zapewnienia dłuższej żywotności swojej pianki. No cóż, niezupełnie!

Sól z wody, światło ultrafioletowe, kontakt z piaskiem i moczem dają się we znaki. Pianka jest użytkowana przez ciebie i dlatego zasługuje na czyszczenie, trochę odpoczynku i odpowiednie traktowanie. Dlatego też powinieneś zawsze używać odpowiedniego szamponu, który został opracowany w specjalnej formule dla pianek neoprenowych. Szampon ten jest nazywany środkiem do czyszczenia pianek i jest naprawdę polecany przez nas dla każdego posiadacza kombinezonu. Dzięki wyjątkowym właściwościom szamponu zabija on wszystkie zarazki i bakterie wewnątrz.

Bardzo ważną rzeczą, o której warto pamiętać, to fakt, że gorąca woda ma negatywny wpływ na elastyczność twojej pianki. Dlatego nigdy nie należy wkładać pianki do pralki. Jeśli chodzi o proces suszenia, to zawsze powinieneś wywieszać swoją piankę wewnątrz budynku. Najlepiej to zrobić zaraz po czyszczeniu i zawsze, ale to zawsze zdała od światła słonecznego. Rzecz jasna prasowanie czy suszenie mechaniczne nie wchodzi w grę!

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki