×
Menu

Czapki Skate - Czapki typu Flat Peak & Snapback

  Filtr
Marki
Poprzednia
Następna
Strona 1 z 2

Czapka z daszkiem - dopełnienie skejterskiej stylówki

Czapka typu Snapback to nieodłączny element deskorolkowego stylu. Jeśli chodzi o wybór, możesz czuć się w tej kwestii naprawdę rozpieszczony. Praktycznie wszystkie większe marki, takie jak Vans, Dickies czy Santa Cruz, mają w swojej ofercie wiele modeli wygodnych, stylowych czapek. Możesz wybrać czapkę typu strapback, snapback albo tzw. flat peak. Czapki mogą być wykonane z 5 lub 6 paneli. Różnią się one od siebie nieco wyglądem, są jednak równie wygodne.

Nazwa "snapback" nawiązuje sposobu zapinania czapki - z tyłu znajduje się plastikowy pasek z małymi guziczkami, które wpina się w drugi pasek, by zabezpieczyć czapkę przed spadaniem. Czapki Strapback z kolei wykorzystują zaciągany, skórzany lub materiałowy pasek, dzięki któremu łatwo dopasujesz rozmiar czapki do swoich potrzeb. Zastosowanie tych rozwiązań sprawia, że czapki występują zazwyczaj w jednym, uniwersalnym rozmiarze.

Czapki na skatepark

Czapki nie nosi się dla samego wyglądu. Twoja czapka snapback ochroni Cię przed promieniami słonecznymi w pogodne dni, dzięki czemu będziesz mógł się w pełni skupić na jeździe. Pamiętaj jednak, że czapka nigdy nie zastąpi kasku. Zwłaszcza jeśli lubisz grindować i ślizgać się na przeszkodach, warto byś zaopatrzył się w Kask Deskorolkowy dla pełnej ochrony głowy.

Potrzebujesz dodatkowego sprzętu na słoneczne dni? Sprawdź naszą ofertę Okularów Przeciwsłonecznych.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki