×
Menu

Narzędzia do deskorolek

  Filtr
Kolory
Marki

Skateboard tool - najlepszy przyjaciel deskorolkarza

Sprawdź naszą ofertę multitooli, Y- i T-tooli na tej stronie. Wszystkie narzędzia w tej kategorii mogą być używane do deskorolek.

Posiadanie narzędzia do deskorolki jest niezbędne – szczególnie gdy dużo jeździsz. Nie ma nic gorszego niż przyjechanie do skateparku lub na swoją ulubioną miejscówkę, jazda przez kilka minut i zauważenie poluzowanej śruby lub jej zgubienie, co zmusi Cię do powrotu do domu w celu dokonania napraw.

Posiadając skateboard tool jesteś w stanie szybko dokonać niezbędnych napraw w deskorolce, a posiadając tzw. t tool możesz bezzwłocznie rozwiązać praktycznie każdy problem. Narzędzie to można użyć do dokonania innych napraw, nie tylko tych związanych z deskorolką.

Narzędzie t tool uratuje dzień

Mały rozmiar narzędzia sprawia, że z łatwością schowasz je do torby - gotowe do użycia, gdy będzie potrzebne. Jeśli nie masz jeszcze takiego narzędzia, warto je kupić - to jest naprawdę najlepszy przyjaciel deskorolkarza - zaraz po deskorolce, oczywiście!

Jak widać, mamy w ofercie kilka różnych narzędzi, które spełniają taką samą rolę. Więc przy wyborze możesz się kierować najbardziej atrakcyjnym dla Ciebie wyglądem narzędzia. Ze swojej strony oczywiście polecamy narzędzie SkatePro, lecz wszyscy inni producenci oferują narzędzia t tool równie wysokiej jakości.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki