×
Menu

Akcesoria do wiązań nart biegowych

Śruby do wiązań do nart i inne akcesoria

Jeśli wyszukasz w internecie wiązania do nart z pewnością zaskoczy Cię ilość róznych informacji i spędzisz wiele czasu na doskonaleniu swojej wiedzy o wiązaniach do nart. Jeśli znalazłeś się w tej kategorii, to z pewnością wiesz już conieco o wiązaniach.

W tej kategorii znajdziesz płytę NIS. Płyta NIS jest zamontowana na niektórych nartach i zazwyczaj jest używana jedynie do instalacji wiązań NNN. Znajdziesz tu również różne śruby do wiązań, płyty do mocowania NIS i adaptery SNS.

Jeśli posiadasz parę nart z płytą NIS, którą wykorzystuje się zazwyczaj jedynie do instalacji wiązań NNN, ale kupiłeś wiązania kompatybilne z SNS możesz rozwiązać ten probleminstalując adapter SNS. To inwestycja, ale jeśli umożliwia Ci używanie ulubionych wiązań to warto się na nią zdecydować. Śruby do wiązań narciarskich do tego produktu są dołączone do zestawu.

Zwróć uwagę na flexor

W tej kategorii znajdziesz również różne flexory do jazdy na nartach biegowych. Są dwa główne tyou flexorów. Jeden jest odpowiedni do jazdy style łyżwowym, a drugi pasuje najlepiej do stylu klasycznego, Rottefella opracowało Xcelerator Flexor, który umożliwia przełączanie się między dwoma stylami jazdy używając jedynie jednego flexora. Ten flexor jest bardzo użyteczny i praktyczny podczas dłuższych wycieczek, gdy chcesz zmniejszyć ilość sprzętu, który nosisz w plecaku.

SkatePro