×
Menu

Kółka do deskorolki cruiser

  Filtr
Kolory
Marki
Średnica koła
Twardość kół
Szerokość kółka

Kółka Penny board i kółka cruiser: klucz do płynnej jazdy

Kółka do deskorolki Penny lub cruiser są jednym z najważniejszych elementów przyjemnych doświadczeń z jazdy. W naszej ofercie mamy szeroki wybór kółek do desek Penny oraz cruiser z deckiem winylowym i drewnianym, w różnych rozmiarach, kolorach i wytrzymałości.

Kółka do Penny board i longboardów cruiser są zwykle większe i bardziej miękkie niż zwykłe kółka do deskorolki. Większa średnica zapewnia większą prędkość, a bardziej miękki uretan zapewnia lepszą przyczepność. Obie cechy są korzystne dla stylu cruiser.

Odpowiedni kształt kółka Penny board

Kształt kółek determinuje przyczepność między deską i powierzchnią, po której jedziesz. W czasie jazdy na deskorolce cruiser lub Penny chcesz zakończone kwadratowo kółka, co daje maksymalną przyczepność ze względu na szerszy kontakt z podłożem. Ze względu na szeroki kontakt z podłożem, ten typ kółek ma mniejszą tendencję do poślizgów.

Kółka cruiser: odpowiednio twarde na ulice?

Kolejną sprawą, jaką musisz rozważyć w trakcie kupowania deskorolki cruiser, Penny board lub mini skateboard, jest twardość kółek. Twardość mierzona jest na skali twardości. Twardość może mieć wartość 1a-100a, gdzie 100a jest najtwardszym kółkiem.

Polecamy kupno kółek o twardości 78a-87a. Kołka w tym przedziale są na tyle miękkie, by świetnie dawać sobie radę na asfalcie i chodniku. Ponadto, zapewniają dobrą przyczepność i płynną jazdę.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki