×
Menu

Ochraniacze na Łokcie na Hulajnogę

  Filtr
Rozmiar

Ochraniacze łokci dla optymalnego bezpieczeństwa

Chroń swoje łokcie, korzystając z pary solidnych nałokietników. Niezależnie od tego, czy upada się do przodu czy do tyłu, najczęściej i tak ląduje się właśnie na łokciach, co może skończyć się nieprzyjemnymi siniakami i przetarciami. Ochraniacze na łokcie wyposażone są w miękką piankę, która skutecznie pochłania energię uderzeń podczas upadków. W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór ochraniaczy na łokcie, których można używać zarówno do jazdy parkowej, jak i streetowej.

Wiele ochraniaczy posiada ergonomiczny, dopasowany do kształtu ciała kształt, który gwarantuje wygodę i swobodę ruchów podczas jazdy. Występują one poza tym w wielu rozmiarach, a modele określane jako One-size często posiadają specjalne paski na rzep, które umożliwiają dostosowanie ich do własnych potrzeb.

Jedną rzeczą, nad którą musisz się dobrze zastanowić, jest wybór rodzaju ochraniaczy. Ochraniacze na łokcie możemy podzielić na miękkie i twarde. Miękkie ochraniacze są lżejsze i można je założyć pod ubranie. Twarde natomiast posiadają z przodu sztywny, plastikowy panel, który poradzi sobie z naprawdę mocnymi uderzeniami i poważnymi upadkami.

Jeśli oprócz ochraniaczy na łokcie potrzebne są Ci także ochraniacze na kolana, sprawdź naszą ofertę Zestawów Ochraniaczy w 2-paku.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki