×
Menu

Wspornik kierownicy BMX

  Filtr
Kolory
Marki
Typ wspornika/Długość
Wysokość trzonu
Średnica wspornika
Poprzednia
Następna
Strona 1 z 2

Wspornik kierownicy BMX odgrywa ważną rolę

Wspornik kierownicy BMX montuje się w rowerze freestyle BMX aby połączyć kierownicę z widelcem. To właśnie we wsporniku powstaje kompresja.

Wspornik freestyle BMX odgrywa znaczącą rolę w tym, jak będziesz odczuwał przedni tył roweru BMX. Główna różnica między wspornikami freestyle BMX to długość i zwiększenie wysokości. Wysokość i długość to czynniki, które mogą wywrzeć wpływ na prędkość pojawiania się punktu równowagi w rowerze. Krótki wspornik BMX sprawi, że przód roweru freestyle BMX będzie bardziej responsywny, zaś długi wspornik BMX zapewni wolniejszy i kontrolowany przód. Wspornik roweru freestyle BMX decyduje o tym, jak daleko od Twojej klatki piersiowej znajduje się kierownica. Krótki wspornik w połączeniu z widelcem z krótkim rozstawem osi ułatwia stawanie na przednim kole.

Potrzebujesz wspornika top load czy front load?

Istnieją dwa sposoby, w jakie można zamocować kierownicę na wsporniku: mocowanie top load i front load. Na wsporniku front load kierownicę mocuje się na przodzie wspornika. Wspornik front load jest zazwyczaj wybierany przez wyższych rowerzystów, ponieważ oddala kierownicę od rowerzysty.

Na wsporniku top load kierownica jest mocowana na górze wspornika. Wspornik top load jest wyższy od wspornika front load. Model top load jest polecany, gdy wolisz jeździć z wyższą kierownicą.

Uwaga: Upewnij się, że wspornik, którego poszukujesz, ma taki sam rozmiar, jak Twoja kierownica.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki