×
Menu

Gogle narciarskie

  Filtr
Marki
Rozmiar twarzy
Typ pogody
Zamienna soczewka

Warto wiedzieć

Gogle narciarskie i snowboardowe

Tutaj znajdziesz duży wybór gogli narciarskich i snowboardowych, tak abyś był dobrze wyposażony w górach.

Dobre gogle narciarskie są ważną częścią Twojego sprzętu narciarskiego, szczególnie w trakcie najgorszej i najzimniejszej pogody podczas zimy. Gogle narciarskie są dostępne w różnych przedziałach cenowych. Kupując droższe gogle, Twoje oczy bedą lepiej chronione przed słońcem.

Pamiętaj, że nawet jeśli jest pochmurno i szaro, odbicie promieni słonecznych w śniegu może być bardzo mocne. Im droższe gogle, tym lepsze i ich powierzchnia nie ulega zaparowaniu czy zamgleniu, tak jak te tańsze modele. Również trwałość gogli jest zależna od ceny.

Szkła gogli narciarskich

Kiedy jest szaro i pochmurno, może i z dużym śniegiem, dobrym pomysłem jest posiadanie gogli z jaśniejszymi szkłami - lub może z żółtymi. Jednak kiedy jest jasno i słonecznie, rekomenduje się użycie czarnych, ciemnoniebieskich, granatowych lub szarych szkieł. Zawsze pamiętaj o posiadaniu właściwych gogli z właściwymi szkłami.

Jeśli chcesz najlepsze warunki do jazdy, warto wziąć ze sobą dwie różne pary, aby być przygotowanym na różne rodzaje pogody. Niektóre gogle mają zmienne szkła, więc możesz mieć jedną parę gogli, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby, a niektóre z nich nawet posiadają darmowo drugą parę szkieł. Aby uniknąć parowania Twoich szkieł, większość modeli jest stworzona z kilku warstw z antymgielnego materiału.

Dopasowanie gogli narciarskich

Gogle narciarskie powinny być dobrze dopasowane do Twojej twarzy i nie powinny być zbyt ciasne. Wszystkie gogle w SkatePro mają paski, które można dostosować, aby utrzymać gogle w miejscu. Wiele modeli ma cechę widoku panoramicznego, co pozwala na lepszą widoczność całego obszaru narciarskiego. Mamy również specjalne modele OTG, które pozwalają na posiadanie Twoich normalnych okularów pod goglami.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki