MENU
×

Junior

  Filtr
Marki
Rozmiar
Rodzaj

Bielizna narciarska zapewni dziecku ciepło i suchość

Bielizna termiczna jest ważnym elementem udanego dnia w górach. Jest to podstawowa warstwa odzieży, która zapewni ciepło i suchość przez cały dzień. Jest to szczególnie ważne, gdy dziecko bawi się w śniegu lub jeździ na nartach.

Warstwa podstawowa

Warstwa przylegająca do skóry. Główną funkcją warstwy podstawowej jest zapewnienie dziecku ciepła i suchości w czasie długiego dnia na stoku. W przeciwieństwie do bielizny w starym stylu, bielizna termoaktywna dla dzieci transportuje pot i wilgoć z dala od skóry. Nowoczesna bielizna termiczna dla dzieci składa się z getr/kalesonów oraz koszulki w długim rękawem.

Poza getrami i koszulkami z długim rękawem w tej kategorii znajdziesz również rajstopy, kominiarki i osłony szyi. Bielizna termoaktywna i inne elementy ubioru w tej kategorii posiadają żywe kolory i zabawne grafiki, które są uwielbiane przez dzieci.

Ubiór na cebulkę

Ubieranie się warstwowo to świetna metoda, gdy spędzasz dzień na stoku. Pogoda może być mroźna i wietrzna, gdy zaczynasz jeździć, lecz szybko może się zmienić na ciepłą i słoneczną. Ubieranie się warstwowo umożliwia zdjęcie jednej lub dwóch warstw, aby dziecko się nie przegrzało, a z drugiej strony możesz po prostu założyć warstwę, gdy dziecko zacznie marznąć lub pogoda się pogorszy.

Dzień poza domem

Bielizna termoaktywna dla dzieci przydatna jest nie tylko na nartach. Dobry zestaw bielizny jest niezbędny, gdy dzieci uwielbiają bawić się poza domem w trakcie chłodnych miesięcy jesiennych i zimowych.

';