MENU
×

O SkatePro

Jesteśmy idealistycznym skateshopem

SkatePro zostało założone w 1996 i stało się największym sprzedawcą sprzętu skate w Skandynawii. Jesteśmy idealistyczną firmą, która nie poleciłaby czegoś, czego sami byśmy nie użyli. Dążymy do bycia wiarygodną i profesjonalną firmą ze szczególną uwagą poświęconą klientom.

Jesteśmy sklepem internetowym, ale mamy również sklep stacjonarny niedaleko Aarhus w Danii oraz udzielamy rad telefoniczne lub mailowo.

Historia

SkatePro zacząło działalność w połowie lat 90, kiedy to Jakob Høy Biegel grał w streethockey ze znajomymi. Zauważyli, że wybór kółek do łyżworolek jest bardzo ograniczony, a ceny są wysokie. Jakob zaczął importować kółka do rolek z zagranicy dla siebie i swoich znajomych. Plotka szybko się rozeszła i od tamtego czasu wybór naszych produktów nieustannie się powiększa. Obecnie sprzedajemy hulajnogi wyczynowe, deski, longboardy, waveboardy, rolki, łyżwy, ochraniacze, ubrania, kółka, łożyska i wiele wiele innych. Mamy również szeroki wybór sprzętu do hokeja na lodzie.

Nagrody i członkostwo

Zwycięzca European E-commerce Silver Award 2015
Członek Ecommerce Europe
Zwycięzca Duńskiej nagrody e-commerce 2017, 2015, 2013 i 2009
Zaufany sklep
Członek duńskiego stowarzyszenia E-commerce
Przedsiębiorca Roku EY - Zwycięzca w Danii (Region Midtjylland)
Gazela biznesu (przyznawana za rozwój) 2011-2015

48639 opinii o SkatePro

4.8 z 5!
Pozytywnie zaskoczony polecam obsługa Ok
Witold Henig (Żukowo G)
21/06/2018
Ocena: 5 z 5!
Profesjonalna obsługa , Pan Maciej spełnił wszystkie moje oczekiwania , jestem mega zadowolona z obsługi , polecę ją każdemu mojemu znajomemu , mam nadzieję że jakość hulajnogi dorówna obsłudze sklepu , dziękuję i pozdrawiam
Małgorzata Rokita (Świdwin)
21/06/2018
Ocena: 5 z 5!
Polecam gorąco sklep SkatePro. Gdy zaginęła w drodze przesyłka, dzwoniono do mnie z przeprosinami i ekspresowo wysłano mi drugą - inną firmą kurierską, obsługa stanęła na wysokości zadania. Było mi miło. Pozdrawiam Panią Paulinę i resztę obsługi sklepu SkatePro. Tak Trzymać.
Marek P. (Wysokie Mazowieckie)
21/06/2018
Ocena: 5 z 5!
Wysyłka szybka, możliwość śledzenia przesyłki, obsługa błyskawicznie odpowiada na pytania i jestem pod wielkim wrażeniem jak sprawnie wszystko działa pod względem kontaktu i organizacji.
E. Parysz (Jawiszowice)
21/06/2018
Ocena: 5 z 5!
Odpowiedź od SkatePro:  Jeszcze raz przepraszamy, że wystąpił problem z hulajnogą. Dziękujemy za informację odnośnie otwartej przesyłki, cały czas pracujemy nad usprawnieniem dostawy naszych paczek, mamy nadzieję, że nasz wysiłek przyniesie oczekiwane skutki i w przyszłości takie przypadki nie będą się powtarzać. Prosimy o kontakt z naszą obsługą klienta: email@skatepro.com.pl, abyśmy mogli pomóc. /Magda
Polecam
Izabela Burnus (Biały Dunajec)
21/06/2018
Ocena: 5 z 5!
wszystko zgodne z opisem . bardzo dobry przekaz informacji , ekspresowa wysyłka . Z czystym sumieniem polecam zakupy w Skate Pro :-)
Monika Tarasek (SOSNOWIEC)
21/06/2018
Ocena: 5 z 5!
Wszystko Ok pełen profesionalizm 👍🏻👍🏻👍🏻
Adrianna Grychta (Nowy tomyśl)
21/06/2018
Ocena: 5 z 5!
Obsługa sprzedażowa i posprzedażowa na bardzo wysokim poziomie
Artur P. (Nowogard)
21/06/2018
Ocena: 5 z 5!
Rewelacja ! Polecam !
Teresa K. (Włocławek)
20/06/2018
Ocena: 5 z 5!
Ogólne wrażenie bardzo dobre. Duże askoczenie z przesyłką, która może nie dotarła w rekordowym tempie, ale na każdym etapie była informacja gdzie jest, a dostawa była z dokładnością do 2 godzin, a nie jak zwykle to ma miejsce, że pół dnia trzeba spodziewać się kuriera. Minusem było nieco naruszone pudełko zewnętrzne - można było zobaczyć co jest w środku - wytłumaczyłem to sobie, że pewnie na granicy musieli zobaczyć co jest w środku, tylko że nie dali żadnych pieczątek, że to służba celna otwierała. W środku pudełka z zamówionym towarem były nienaruszone. Moim zdaniem trochę trudny kontakt. Miło by było zobaczyć dokładniejsze i spójniejsze opisy produktów. W chwili obecnej niektóre kółka,czy hulajnogi mają wszystkie wymiary i twardość itp a inne nie mają przez co ciężko to sobie porównać. Myślę, że wymiary to można by zmierzyć samemu jak producent nie podaje.
Paweł Ż. (Bytom)
20/06/2018
Ocena: 4 z 5!

SkatePro

';