MENU
×

Rękawice narciarskie & rękawice z jednym palcem

  Filtr
Kolory
Marki
Rozmiar
Płeć
Aktywność
Poprzednia
Następna
Strona 1 z 2

Rękawice narciarskie zapewnią ciepło Twoim palcom

Rękawice narciarskie i snowboardowe są ważną częścią Twojego zestawu narciarskiego. Jeśli masz zimne lub mokre ręce, nie dasz rady przebywać na zewnątrz przez długi czas. Jeśli Twoje rękawice narciarskie są za małe, to sprawią one, że będzie Ci zimno w dłonie, dlatego upewnij się, że masz wystarczającą ilość miejsca wewnątrz rękawiczek. Wybierz dobrą parę rękawic i pamiętaj, aby zawsze mieć ze sobą dodatkową parę suchych rękawic narciarskich.

Narciarstwo, wojna na śnieżki czy spacer w mroźną zimę, mamy dla Ciebie odpowiednie rękawice narciarskie lub rękawice z jednym palcem.

Rękawice narciarskie

Możesz wybrać jeden z dwóch rodzajów rękawiczek narciarskich:

Krótkie rękawice, które sięgają ledwo za Twój nadgarstek i pozwalają na swobodniejsze i lepsze ruchy nadgarstkiem.

Dłuższe rękawice, które sięgają trochę ponad rękaw kurtki i chronią przed uderzeniami i śniegiem w rękawie.

Są zalety obu rodzajów rękawic, więc decyzja zależy od Twoich osobistych preferencji.

Rękawice narciarskie z jednym palcem

Rękawice z jednym palcem są cieplejsze, ponieważ palce są razem, jednak nie są one tak komfortowe i nie pozwalają na swobodny ruch jak standardowe rękawice narciarskie. Są też rękawiczki z 3 palcami, które są połączeniem tradycyjnych rękawic i rękawic z jednym palcem.

Rękawice snowboardowe

Rękawice na snowboard i rękawice snowboardowe z jednym palcem mają zwykle te same cechy, co rękawice narciarskie. Niektóre modele mają wbudowane ochraniacze na nadgarstek, aby chronić w przypadku upadku.

';