MENU
×

Wkładki do rolek agresywnych

  Filtr
Marki
Rozmiar buta

Wkładki do rolek - dla optymalnego dopasowania i wsparcia

Na tej stronie zebraliśmy wybór wkładek do rolek agresywnych. Pomagają one zapewnić odpowiednie dopasowanie i wsparcie w rolkach. Gdy wkładka w rolkach się zużyje to zawsze możesz ją wymienić na nową; praktycznie za każdym razem daje to uczucie, jakbyś używał całkowicie nową parę rolek. Wkładki są wymienne i można je prać, dzięki czemu łatwo utrzymać je w czystości. Jeśli pojawi się nieprzyjemny zapach z wnętrza rolek, mamy w ofercie skuteczny antybakteryjny sprej.

Wkładki do rolek agresywnych zapewniają wsparcie, są oddychające, niektóre modele są formowane na ciepło dla optymalnego dopasowania. Upewnij się, że wkładka jest ściśle dopasowana. Gdy zaczyna być luźna możesz ją wymienić na nową, aby miała prawidłowe, ścisłe dopasowanie do stopy.

Wkładki na tej stronie są kompatybilne z większością modeli rolek agresywnych, ale w razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Wkładki do rolek są niedocenianym elementem

Wkładka to element, który wielu fanów jazdy agresywnej pomija w trakcie konserwacji swoich rolek, niektórzy nawet nigdy jej nie wymieniają, mimo że nowa wkładka daje świetne odczucia po wymianie.

W naszym asortymencie mamy szeroki wybór wkładek do rolek agresywnych oraz buty od firmy Xsjado, które są specjalnie zaprojektowane do rolek Xsjado. Większość wkładek jest od firmy Powerslide, znanej z produkcji absolutnie najlepszych wkładek w świecie rolkarskim.

';