×
MENU

Różne

Wszystko czego pragniesz

W tej kategorii znajdziesz szeroką ofertę produktów, od koszulek, przez gumowe opaski na rękę, do opasek na stopę i bidonów. Mówiąc krótko, ta strona jest rogiem obfitości z różnymi akcesoriami i ubraniami.

Gumowe opaski na rękę: współczesny klasyk

Małe bransoletki tego rodzaju pojawiły się w latach 80. ubiegłego wieku, lecz stały się niezbędny elementem stroju w roku 2004 - od tego momentu kolorowe opaski na rękę stawały się popularne falami. Poza opaskami od różnych producentów, stworzyliśmy różnorakie opaski od SkatePro. Znajdziesz tu nawet gumowy breloczek do kluczy SkatePro!

Jeśli potrzebujesz ściągacza na kostkę lub opaski, kategoria 'Różne' jest odpowiednim miejscem. Mamy w ofercie wysokiej jakości opaski na kostkę od Powerslide oraz Ennui, które zapewniają stopie dodatkowe wsparcie, komfort, ochronę oraz zwiększają dopasowanie każdego buta.

Świetny wygląd

Koszulki w tej kategorii są stworzone do jazdy. Większość koszulek skate posiada krótki rękawek i świetne dopasowanie, które umożliwia swobodę ruchów, niezbędną w czasie jazdy.

Koszulki skate nie są zarezerwowane tylko dla osób jeżdżących na rolkach czy deskach. Wraz z resztą odzieży ulicznej, koszulki skate znalazły się w garderobie modnych osób, bardzo popularne do pracy i rekreacji.

Zaufaj profesjonalistom

W SkatePro pracują ludzie pełni pasji. Wielu z nas nie tylko pracuje ze sprzętem do jazdy na rolkach, rowerach czy nartach, lecz również samemu na tym sprzęcie jeździ na co dzień, więc naturalnym było, że wyprodukowaliśmy naszą własną linię odzieżową SkatePro. W tej kategorii znajdziesz produkty SkatePro, świetny sposób na zdobycie ubrań z naszej świetnej kolekcji.