×
Menu

Akcesoria do Odzieży Narciarskiej

  Filtr
Kolory
Marki

Zadbaj o swoje ubrania narciarskie

Odzież narciarska chroni Cię przed trudnymi warunkami, które często panują na stokach narciarskich lub w terenie. Aby ubrania narciarskie zachowały swoje pierwotne właściwości, należy od czasu do czasu poddać je odpowiedniej pielęgnacji.

Na rynku dostępne są środki do pielęgnacji różnych materiałów wykorzystywanych przy produkcji bielizny narciarskiej, drugiej warstwy oraz warstwy wierzchniej, które poprawią ich właściwości po praniu, suszeniu lub praniu ręcznym. Wełna Merino, puch i pierze to przykłady materiałów, które wymagają specjalnych preparatów do prania. Narciarska odzież wierzchnia wymaga z kolei potraktowania specjalnymi środkami, które przywrócą jej wodoodporność i oddychalność. Pamiętaj, by przed praniem przeczytać dokładnie informacje zawarte na metce ubrania. Niektórych produktów na przykład nie można prać w pralce.

Oprócz środków do prania ubrań narciarskich w kategorii tej znajdziesz różnego rodzaju produkty, które zapewnią Ci większy komfort podczas czasu spędzonego na stoku. Jeśli stwierdzić, że przyszła pora na wymianę Twoich ubrań narciarskich, sprawdź naszą ofertę Odzieży Narciarskiej i Ubrań Zimowych.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki