×
Menu

Łyżwy Rekreacyjne

  Filtr
Marki
Rozmiar buta
Rodzaj buta
But - materiał
Cechy wkładek

Warto wiedzieć

Łyżwy rekreacyjne to uniwersalny sprzęt

Łyżwy w tej kategorii przeznaczone są do rekreacyjnego użytku w każdym wieku – dzieci jak i dorosłych. Są to uniwersalne, niedrogie łyżwy, z których większość zapewnia dobre wsparcie kostki.

Łyżew rekreacyjnych z tej strony możesz używać do zabaw, ćwiczeń, jak również do gry w hokeja ze znajomymi. Gdy stawy i jeziora są zamarznięte, a lokalne władze ogłoszą, że można na nich bezpiecznie jeździć, to wybierz się tam z parą tych łyżew, lub wybierz lodowisko, gdzie możesz trafić na imprezę disco lub podobne świetne wydarzenie.

Jazda na łyżwach to fajne zajęcie dla każdego, nieważne czy jesteś zaawansowany i śmigasz po lodzie, czy początkującym, wyglądającym na lodowisku jak Bambi. Na lodowisku jest miejsce dla każdego, będziesz zaskoczony, jak szybko nauczysz się utrzymywać równowagę na lodzie.

Zalety posiadania własnych łyżew rekreacyjnych

Posiadanie własnej pary łyżew rekreacyjnych ma wiele zalet:

oszczędność pieniędzy

Jeśli chcesz pojeździć kilka razy w trakcie zimy, szybko może się okazać, że każdorazowe wypożyczenie łyżew będzie drogie. Łyżwy rekreacyjne są niedrogie, więc posiadanie własnej pary zaoszczędzi Ci sporo pieniędzy już w pierwszym sezonie.

jeździj, kiedy chcesz

Gdy posiadasz własną parę uniwersalnych łyżew rekreacyjnych, to nie jesteś zależny od godzin otwarcia wypożyczalni i unikasz kolejek. Możesz wybrać się na otwarte lodowisko, gdy tylko masz na to ochotę - czy to wcześnie rano, czy późno wieczorem. W tych godzinach lodowisko będzie mniej oblegane, więc spokojnie będziesz mógł trenować triki lub szybką jazdę.

dopasowane do twoich stóp

Im częściej używasz swoich łyżew rekreacyjnych, tym bardziej stają się one dopasowane do stopy. Z tego względu posiadanie własnej pary łyżew rekreacyjnych jest zaletą - wypożyczane łyżwy były wcześniej używane przez wiele osób, których stopy mają różne kształty.

Używając tej samej pary, nabierasz do nich zaufania, a dzięki temu masz więcej pewności w trakcie uczenia się nowych trików i szybkiej jazdy.

Łyżwy hybrydowe

Łyżwy hybrydowe to nowy produkt, łączący w sobie komfort łyżew fitness z płozą łyżew hokejowych. Zapewniają bardzo wysoki komfort dzięki miękkiemu butowi, a jeśli posiadasz rolki, to zmiana z jazdy latem na jazdę zimą będzie bezproblemowa.

Sprawdź naszą ofertę łyżew rekreacyjnych i łyżew hybrydowych na tej stronie i znajdź parę, która będzie odpowiadała Twoim potrzebom i gustowi.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki