×
Menu

Rękawiczki Longboard i Krążki do Rękawic

  Filtr
Rozmiar

Rękawice do longboardu to niezbędne wyposażenie

Rękawice do Longboardu mają chronić podczas zjazdu na longboardzie. Z rękawiczkami do longboardu do ślizgania twoje ręce są chronione, dzięki czemu można osiągnąć duży ślizg bez konieczności martwienia się o bolące ręce.

Rękawice są często wykonane z wytrzymałych materiałów skórzanych, a zamontowane w nich krążki mają zapewnić Twoim rękom maksymalną ochronę podczas przełamania bariery dźwięku podczas zjazdu!

W trakcie użytkowania takich rękawic zauważysz, że krążki zużywają się dużo szybciej niż reszta rękawicy. Z tego powodu krążki są sprzedawane oddzielnie - aby przedłużyć żywotność rękawic. Krążki wykonane są z tworzywa termoplastycznego, które ma niski współczynnik tarcia, dzięki czemu możesz poruszać się z dużymi prędkościami po asfalcie.

Rękawice longboard dla początkujących i ekspertów

Posiadamy ogromny wybór rękawic dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników. Początkujący zazwyczaj potrzebują rękawic, które również chronią końcówki palców, natomiast bardziej zaawansowani użytkownicy skupiają się na elastyczności i wybierają rękawice bez krążków na końcówkach palców. Tego typu rękawice zazwyczaj mają warstwę twardej skóry na koniuszkach palców, a nawet zdarzają się modele z warstwą Kevlaru.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki