×
Menu

Race BMX Dętki

  Filtr
Marki
Średnica koła

Opony do BMX wyścigowego: wąski profil i dobra przyczepność wygrają dla Ciebie wyścig

Będąc na torze wyścigowym, ważna jest jak najlepsza przyczepność i kontrola w trakcie przyspieszania i brania zakrętów. Opony do BMX wyścigowych, jakie znajdziesz w tej kategorii zostały zaprojektowane tak, aby dać Ci maksymalną prędkość i świetną przyczepność, więc musisz się martwić tylko o to, by być jak najszybszym.

Zazwyczaj opony do BMX wyścigowego używane są do offroadu, na trasach z ubitej mocno gleby, gdzie niski opór toczenia jest ważny. Z tego też powodu większość opon do BMX wyścigowych jest wąska z cienkim profilem. Wzór bieżnika takich opon jest złożony z małych bloków, które zapewniają lepszą przyczepność na twardo ubitych trasach.

BMX dętka - rozmiar dętki w wyścigowym BMX jest bardzo istotny

Jest to jedna z części, gdzie chcesz jak najlepszą jakość. W ofercie mamy produkty takich marek, jak Salt, Haro oraz Odyssey, gwarantujemy że produkty tych trzech producentów są najwyższej jakości.

Zawsze zalecamy, by zabrać ze sobą zapasową dętkę, gdy wybierasz się na tor do wyścigów BMX. Praktycznie nie ma nic gorszego, niż przebicie dętki po kilku okrążeniach i zakończenie w ten sposób dnia, zanim się na dobre rozpoczął.

Jak znaleźć odpowiedni rozmiar?

Ważne jest, aby znaleźć dętkę, której rozmiar pasuje do opony. Wymagany rozmiar dętki zazwyczaj jest podany na boku opony BMX, a rozmiar dętki jest podany w opisie produktu.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki