MENU
×

Koszulki z długim rękawem

  Filtr
Kolory
Marki
Rozmiar

Koszulki z długim rękawem w skaterskim stylu

Koszulkę z długim rękawem możesz nosić przez cały rok w połączeniu z innymi elementami garderoby. Bardzo popularny typ t-shirtów z długim rękawem to koszulki raglanowe, znane również jako koszulki bejsballowe. Taki model można z łatwością rozpoznać, bo rękawy zazwyczaj są innego koloru niż reszta koszulki.

Podczas letnich oraz jesiennych wieczorów koszulka z długim rękawem i raglanowa zapewni ciepło. Gdy nadejdzie zima możesz założyć normalny t-shirt na koszulkę z długim rękawem i będzie Ci ciepło w prawdziwie skaterskim stylu. W SkatePro posiadamy szeroki wybór koszulekz długim rękawem i bejsballowych, które sprawią, że będziesz świetnie wyglądał.

Koszulki z długim rękawem w wielu wzorach

Koszulki z długim rękawem i raglanowe/bejsballowe są dostępne w bardzo wielu designach, zarówno z, jak i bez nadruków. Niektóre mają długi rękaw, inne zaś jedynie rękaw 3/4. Dostępne kroje to luźny, slim lub regularny.

Koszulki z długim rękawem są zazwyczaj wykonane z bawełny, bawełny supełkowej lub dzianiny. Niekiedy zawierają dodatek elastycznych materiałów, aby mocniej przylegały do ciała. Posiadamy koszulki z długim rękawem dla mężczyzn, jak i dla kobiet.

Chroń kolor i nadruk - pierz po lewej stronie

Jeśli chcesz utrzymać swoje koszulki skaterskie w jak najlepszym stanie, możesz wywrócić je na lewą stronę i prać w temperaturze 30-40 stopni Celsjusza. Kolor po wewnętrznej stronie może trochę wyblaknąć, ale wierzchnia strona t-shirtu pozostanie niezmieniona, tak samo jak nadruk. Ubrania wykonane w 100% z bawełny nie skurczą się w praniu, ale skurczą się w suszarce bębenowej. Jeśli więc uważasz, że obecne dopasowanie jest idealne, sugerujemy suszenie na sznurku.

';