MENU
×

Koszulki na długi rękaw

  Filtr
Kolory
Marki
Rozmiar

Skater-look w koszulce na długi rękaw

Koszulkę na długi rękaw możesz nosić przez cały rok w połączeniu z innymi elementami twojej garderoby. Podczas letnich oraz jesiennych wieczorów, koszulka na długi rękaw dostarczy ci ciepła. Gdy nadejdzie zima na swoją koszulkę z długim rękawem możesz nałożyć tradycyjny t-shirt co z pewnością zapewni ci ciepło oraz stylowy wygląd. Posiadamy szeroki wybór koszulek, które sprawią, że będziesz wyglądać super o każdej porze roku.

Koszulki na długi rękaw dostępne są w wielu wzorach

Nasze koszulki na długi rękaw mają bardzo dużo wzorów i kolorów. Jedne modele mają duże wzory, inne mniejsze, a jeszcze inne pozbawione są jakiejkolwiek grafiki. Niektóre koszulki posiadają długi rękaw, inne mają rękaw tzw. 3/4. Modele zazwyczaj dostępne są w różnego rodzaju dopasowaniu; szerokim, wąskim lub regularnym. Materiał wykonania to bawełna, bawełna typu Ringspun lub dzianina. Niekiedy materiały połączone są z różnego rodzaju materiałem elastycznym, aby zapewnić lepsze (ciaśniejsze) dopasowanie.

Zachowaj żywy kolor oraz wzór - wywróć koszulkę na drugą stronę

Jeśli chcesz, aby twoja koszulka wyglądała jak nowa przez dłuższy czas pamietaj, aby prać ją wywróconą na lewą stronę w wodzie o temperaturze 30-40 stopni. W ten sposób tylko kolor na wewnętrznej stronie koszulki ulegnie lekkiemu wybieleniu. Koszulki wykonane z bawełny nie zmniejszą się podczas zwykłego prania, mogą jednak ulec zmiejszeniu podczas suszenia w suszarce. Jeśli twoja koszulka jest bardzo dopasowana, nie susz jej w suszarce.

';