MENU
×

Komin na szyję & Ocieplacz na szyję

Zimno niestraszne dzięki kominom na szyję i ocieplaczom na szyję

Gdy w chłodny dzień jeździsz na nartach, na rolkach, na rowerze, biegasz lub wędrujesz to zimny, mocny wiatr może być brutalnym wrogiem, który ma negatywny wpływ na twoje sportowe wyniki.

W tej kategorii znajdziesz sporo kominów i ocieplaczy na szyję, które zapewnią ochronę przed zimnymi warunkami pogodowymi.

Komin na szyję i ocieplacz mogą być bardzo przydatne, gdy jedziesz na wakacje na narty lub snowboard, gdyż zapewnia ciepło w czasie korzystania ze śniegu. Nie zajmują dużo miejsca w bagażu i nie ważą dużo, dzięki czemu łatwo je spakować do torby i zabrać ze sobą na narciarski wyjazd. Bez względu na to, czy jedziesz na snowboard czy narty, jest to niezbędny element stroju.

Mamy w ofercie szeroki wybór kominów i ocieplaczy na szyję, od tych wykonanych z polaru, przez te z dzianiny poliestrowej, do tych z wełny merynosa. Niektóre kominy można używać na wiele sposobów, jako opaskę na głowę, szalik lub do ochrony całej twarzy w trakcie ekstremalnie zimnych warunków pogodowych.

Kominy na szyję & ocieplacze na szyję do codziennego użytku

Noszenie ocieplacza na szyję nie jest zarezerwowane tylko dla osób uprawiających sport. Gdy przyjdzie zima, to zapewnienie sobie ciepła i unikanie przeziębienia może być trudnym zadaniem bez ocieplacza na szyję. Chyba że cały czas przebywasz w pomieszczeniach. Zimy mogą być ciężkie, szczególnie przy mocnym wietrze. W takiej sytuacji szyja często jest narażona na mroźny wiatr, a gdy jej w jakiś sposób nie zabezpieczysz, to na drugi dzień może się to skończyć przeziębieniem.

';