×
Menu

Ochraniacze kolan i łokci dla dzieci

  Filtr
Kolory
Marki
Rozmiar
Obwód wewnętrzny

Dziecko zawsze powinno nosić ochraniacze

Jeśli twoje dziecko bardzo interesuje się jazdą na rolkach to zrozumiałe, że boisz się o jego bezpieczeństwo. Jednocześnie wspaniale jest przyglądać się, jak dziecko interesuje się nowym sportem i próbuje nowych, ekscytujących rzeczy.

Zwłaszcza gdy dziecko dopiero zaczyna swoją przygodę z danym sportem, niezbędne jest stosowanie zestawu ochraniaczy. Postaw na ochraniacze kolan dla dzieci, ochraniacze łokci dla dzieci i ochraniacze nadgarstków dla dzieci. W przeciwnym wypadku istnieje ryzyko, że dziecko spotkają nieprzyjemne sytuacje i wystraszy się, a tym samym szybko zrezygnuje ze sportu całkowicie.

Nauka jazdy na rolkach inline, jak i wszystkie sporty rolkarskie, wiąże się z wieloma próbami i upadkami na drodze do zyskania nowych umiejętności. Dlatego właśnie tak dużą rolę odgrywają ochraniacze na rolki dla dzieci, zwłaszcza w początkowym etapie nauki.

Zachowaj bezpieczeństwo i uniknij otarć dzięki ochraniaczom kolan i łokci dla dzieci

To bardzo ważne, aby dzieci nosiły ochraniacze, bez względu na to, czy jeżdżą na wrotkach, deskorolkach, czy hulajnodze. Nie powinno się zapominać zwłaszcza o kasku, ale SkatePro poleca również stosowanie ochraniaczy na kolana, ochraniaczy na łokcie i ochraniaczy na nadgarstki. Chronią one przed obtarciami i skomplikowanymi złamaniami. W tej kategorii znajdziesz ochraniacze dla dzieci, które zostały stworzone specjalnie dla nich.

Posiadamy w ofercie zestawy ochraniaczy, tak zwane 3-paki, w których znajdują się ochraniacze kolan, łokci oraz nadgarstków. Mamy również "niewidoczne" ochraniacze dla dzieci, które można nosić pod ubraniami.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki