×
MENU

Ochraniacze dziecięce

  Filtr
Kolory
Marki
Rozmiar

Dziecko zawsze powinno nosić ochraniacze

Jeśli twoje dziecko bardzo interesuje się skatingiem to bardzo zrozumiałe, że boisz się o jego bezpieczeństwo. Jednocześnie wspaniałym uczuciem jest, gdy widzisz swoje dziecko interesujące się nowym sportem i próbujące nowych, ekscytujących rzeczy.

Szczególnie, gdy dziecko dopiero zaczyna swoją przygodę z danym sportem, niezbędne jest stosowanie zestawu ochraniaczy. W przeciwnym wypadku istnieje ryzyko, że dziecko spotkają nieprzyjemne sytuacje i wystraszy się, rezygnując ze sportu całkowicie.

Wszystkie sporty skatingowe wymagają treningu, a upadki wliczone są w cenę osiągnięcia rezultatu. Bardzo ważne jest, aby dziecko nosiło odpowiednie ochraniacze, szczególnie w tym początkowym etapie nauki.

Ochraniacze dla dzieci są ważne

To bardzo ważne, aby dzieci posiadały ochraniacze, co powinno być nakazem podczas jazdy na rolkach, desce czy hulajnodze. Szczególnie nie powinno się zapominać o kasku, ale również poleca się posiadanie ochraniaczy na kolana, łokcie i nadgarstki w celu ochrony przed obtarciami i złamaniami. W tej kategorii znajdziesz ochraniacze, które są przeznaczone specjalnie dla dzieci.

Posiadamy w ofercie zestawy ochraniaczy 3-pak, które zawierają ochraniacze kolan, łokci oraz nadgarstków. Naszym najpopularniejszym zestawem jest ten od firmy HangUp, gdzie dostajesz bardzo dobrą jakość w niskiej cenie.

Jeśli chcesz produkty najwyższej jakości dla swojego dziecka, polecamy ofertę dla dzieci od firmy G-Form. Ochraniacze te są w wersji slim, pasują pod spód większości odzieży, jednocześnie zapewniając ochronę z najwyższej półki.