Wyprzedaż
Oszczędź nawet do 80%  -  Ponad 300 przecenionych produktów!  -  Kliknij tutaj
×
MENU

Kółka i akcesoria do butorolek Heelys

  Filtr
Marki
Rozmiar

Warto wiedzieć

Zapasowe kółka do butorolek Heelys

W przeciwieństwie do rolek, deskorolki czy hulajnogi, które zazwyczaj używasz przez kilka godzin, przy butorolkach Heelys możesz się dobrze bawić bez problemu przez większość dnia.

Zwłaszcza dzieci mogą nosić te buty od wczesnego poranka do wieczora, a mimo że butorolki Heelys są wytrzymałe, to w pewnym momencie kółka się zużyją, łożyska uszkodzą, a sznurowadła zerwą.

Jeśli kółka się zużyją a łożyska uszkodzą, to ich wymiana jest dość prosta. Jedyne co potrzebujesz to nowy zestaw kółek. Kółka zapasowe do butorolek Heelys dostępne są w różnych kolorach, pamiętaj żeby sprawdzić, czy Twój model butorolek jest 1- czy 2-kółkowy.

Jaki zestaw kółek zamiennych wybrać do moich butorolek Heelys?

Jeśli masz model butorolek 1-kółkowy to szukaj kółek zwanych "fat," natomiast przy modelu 2-kółkowy potrzebujesz kółek "HX2".

Jak już zostało wspomniane, wymiana kółek jest dość prostym procesem. Nawet gdy nie masz dedykowanego narzędzia, to śrubokręt czy metalowy pręt też poradzi sobie z poluzowaniem starego kółka. Nowe kółka po prostu wciskasz na miejsce i jesteś gotowy do jazdy.