×
Menu

Akcesoria - freeskate

Do jazdy freeskate potrzebujesz kubków slalomowych

Freeskating to zabawny sposób na spędzenie dnia na rolkach. Slalom i skoki to kluczowe elementy w tym stylu, profesjonalni zawodnicy zadziwiają w trakcie śmigania wokół pachołków przy dużych prędkościach. Jazda taka wymaga sporo treningu i umiejętności, jeśli chcesz ją potrenować i polepszyć, warto kupić zestaw pachołków slalomowych. Dostępne są w tej sekcji z akcesoriami freeskate.

Mamy w ofercie różne modele pachołków, których wspólną cechą jest idealna twardość. Oznacza to, że są na tyle miękkie, aby nie pękać w trakcie uderzeń i upadków.

Najpopularniejszym produktem w naszym sklepie są pachołki od firmy Powerslide, sprzedawane w zestawach po 10 sztuk, natomiast 20 pachołków otrzymasz, kupując zestawy od firm Tempish oraz Seba.

W tej kategorii znajdziesz również szyny, wkładki, śruby, ośki i klamry. Większość tych produktów jest uniwersalna, lecz niektóre pasują tylko do określonych modeli rolek. W takim wypadku informacja taka będzie podana w opisie produktu. Nadal masz wątpliwości? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Pachołki slalomowe do zabawy i zawodów

Gdy w końcu powiedzie Ci się pierwszy przejazd slalomowy, zazwyczaj chcesz dopracować swój styl. Dla niektórych w takim momencie zaczyna się długoletnia podróż polepszania swojej techniki slalomowej, która kończy się udziałem w zawodach na całym świecie.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki