×
Menu

Łokcie - BMX

  Filtr
Rozmiar

W jaki sposób ochraniacze łokci chronią Cię podczas jazdy na BMX?

Prawda jest taka, że podczas upadków na rowerach BMX Twoje łokcie są narażone na urazy, zwłaszcza jeśli jeździsz na torze wyścigowym, żużlowym, vert lub bowl.

Kontuzja łokcia może oznaczać wykluczenie z jazdy na dłuższy czas oraz prawdopodobieństwo pojawienia się skomplikowanych rowerów.

Ochraniacze na łokcie BMX nie tylko chronią łokcie, ale także dają dodatkową pewność siebie i pozwalają przekraczać wiele ograniczeń.

Wszystkie ochranicze łokci BMX, jakie znajdziesz na tej stronie, zaprojektowano specjalnie po to, aby umożliwić skórze oddynie, a tym samym zwiększyć czas ich noszenia, nawet gdy jest gorąco.

Wybieraj spośród dwóch rodzajów ochraniaczy

W tej kategorii znajdziesz ochraniacze łokci BMX z twardymi nakładkami. Sprawdzą się podczas jazdy na żużlowych wyskokach itp. Co więcej, są idealne dla początkujących, którym zależy na optymalnej ochronie.

Jednak pamiętaj, że chociaż klasyczne ochraniacze łokci BMX z twardymi nakładkami są dopasowane do naszej budowy ciała, to odrobinę ograniczają ruchy.

Wielu rowerzystów, zwłaszcza jeżdżący na rowerach BMX freestyle, wybierają miękkie ochraniacze łokci BMX. Ich zaletą jest to, że umożliwiają o 100 razy swobodniejsze ruchy. Poza tym można je nosić pod ubraniem.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki