MENU
×

Kółka do rolek agresywnych

  Filtr
Kolory
Marki
Średnica koła
Twardość kół

Kółka do rolek agresywnych

Do jazdy agresywnej użytkownicy często wybierają mniejsze kółka o średnicy 54-64 mm. Mniejsze kółka ułatwiają wykonywanie trików ze względu na stabilność, jaką się uzyskuje dzięki bliskiej odległości do gruntu.

Kółka są bardzo twarde, często w granicach 88A-95A. Dzięki twardym i agresywnym kółkom wykorzystujesz w pełni swoje triki. Przy twardych kółkach agresywnych unikasz doklejania się kółek do powierzchni, jak miałoby miejsce przy bardziej miękkich kółkach z lepszą przyczepnością.

Przy jeździe po rampach miękkie kółka agresywne z dużą przyczepnością mogą spowodować upadek.

Kółka do rolek aggressive posiadają bardzo płaski profil, który zapewnia optymalną kontrolę w każdej sytuacji.

Sprzedawane w zestawach po cztery sztuki

Kółka do rolek aggressive sprzedawane są zazwyczaj w zestawach po cztery sztuki. Spowodowane jest to tym, że fani trików i jazdy agresywnej często używają dwóch rodzajów kółek w swoich rolkach. Cztery kółka w środku są często trochę mniejsze i twardsze niż pozostałe cztery kółka. Dzięki temu rolki są mniej responsywne, lecz łatwiej na nich lądować triki. Kolejną zaletą jest to, że twardsze kółka w środku zapewniają użytkownikowi optymalną kontrolę w trakcie wykonywania grindów.

Ważne: Wszystkie kółka do rolek aggressive sprzedawane są bez łożysk (chyba że zostało podane inaczej). Spowodowane jest to tym, że większość fanów jazdy agresywnej ma własne preferencje odnośnie łożysk. Jeśli masz jakieś wątpliwości w temacie kółek lub łożysk, skontaktuj się z nami.

';