MENU
×

Ochraniacze na kolana

  Filtr
Marki
Rozmiar

Ochraniacze na kolana zapewniają swobodę ruchu podczas jazdy

Tutaj znajdziesz ochraniacze, które spełnią twoje oczekiwania i zapewnią wysokiej jakości ochronę kolan podczas jazdy na rolkach, desce czy hulajnodze. Posiadamy modele zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych miłośników sportów skatowych. W SkatePro przykładamy szczególną uwagę do ochrony kolan, dlatego produkty z naszej oferty cechują się wykonaniem z najwyżej jakości materiałów. Ochraniacze posiadają anatomiczne dopasowane, wykonane zostały z oddychających oraz elastycznych materiałów, przez co możesz mieć pewność, że jazda będzie naprawdę przyjemna. Niektóre modele posiadają odblaskowe wstawki, co zapewnia bezpieczeństwo podczas jazdy po zmierzchu.

Ochraniacze do jazdy na nartach, snowboardzie, BMX, ochraniacze do tańca i inne.

Na tej stronie znajdują się typowe ochraniacze przeznaczone do jazdy, jednak nasze ochraniacze mogą być przeznaczone do innych celów takich jak sporty zimowe, wyczynowa jazda na rowerze górskim, jazda na rowerze BMX itp. Szczególną uwagę należy zwrócić na ochraniacze na kolana od firmy G-Form. Specjalny anatomiczny kształt tych ochraniaczy oraz technologia miękkich wstawek, które twardnieją dopiero podczas upadku, zapewniają wyjątkową wygodę noszenia.

Również tancerze wiele zyskają na zabezpieczeniu swoich kolan przed urazami. Ochraniacze na kolana wyposażone w otwór z tyłu lub materiał elastyczne, doskonale sprawdzą się przy tego rodzaju aktywności fizycznej.

Jeśli doświadczasz uczucia dyskomfortu w kolanach podczas wykonywania codziennych czynności, dobrym rozwiązaniem będzie stabilizacja kolana przy użyciu ochraniaczy. Codzienne czynności, szczególnie te wykonywane przez dłuższy czas, mogą obciążać twoje kolana. Dobrej jakości ochraniacze na kolana z pewnością przyniosą ulgę podczas wykonywania takich zajęć jak np. ogrodnictwo.

Mimo iż wielu skaterów nie używa ochrony podczas jazdy, istnieje wiele powód, aby zaopatrzyć się w parę ochraniaczy, przynajmniej w ochraniacze na kolana. SkatePro zachęca do ochrony podczas skatingu, ponieważ bezpieczeństwo jazdy to nasz priorytet. Dzięki ochraniaczom doświadczysz jazdy bez większych kontuzji, dodatkowo twoja jazda będzie dużo bardziej odważna. Wiedząc, że twoje kolana są chronione, pozwolisz sobie na dużo więcej, przez co poziom twoich umiejętności szybko wzrośnie. Pamiętaj, że każdy upadek może wiązać się z poważną kontuzją, która spowoduje przerwę w jeździe, dlatego tak ważne jest posiadanie odpowiednich ochraniaczy.

Ochraniacze na kolana ze specjalną konstrukcją

Dostępne na rynku ochraniacze posiadają przeróżne konstrukcje oraz wzory. Dostępne technologie pozwalają na wykonanie bardzo wygodnych ochraniaczy, w przypadku niektórych modeli nawet nie poczujesz, że masz je na sobie. Niektóre ochraniacze posiadają płaską konstrukcję, która pozwala na noszenie ich pod ubraniem; takie rozwiązanie oferuje marka G-Form. W naszej ofercie znajdziesz ochraniacze o różnej konstrukcji i wzorze; niektóre zapewnią ci wyjątkowo sportowy wygląd, inne sprawią, że będziesz wyglądać bardzo kolorowo.

Przed czym chronią Cię ochraniacze na kolana?

Ochraniacze na kolana chronią przed różnego rodzaju urazami, zarówno tymi lekkimi zadrapaniami jak i poważnymi urazami. Upadki zdarzają się każdemu, dlatego warto odpowiednio się przed nimi zabezpieczyć. Ochraniacze kolan mają za zadanie uchronić przed urazami nie tylko kolan, ale również kości udowej i piszczeli. Kość udowa i piszczelowa często ulegają urazom podczas jazdy na rolkach. Z zabezpieczeniem na kolana będzie można uniknąć złamań kości w okolicach kolan. Technologia kompresji i odpowiedniej wyściółki w nakolannikach zapewniają odpowiednią eliminację wstrząsów.

Sprawdź naszą ofertę ochraniaczy na kolana i wybierz te, które odpowiadają twoim potrzebom i wymaganiom.

';