×
Menu

Ochraniacze na kolana

  Filtr
Marki
Rozmiar
Poprzednia
Następna
Strona 1 z 2

Ochraniacze na kolana zapewniają swobodę ruchu podczas jazdy

Tutaj znajdziesz ochraniacze, które spełnią twoje oczekiwania i zapewnią wysokiej jakości ochronę kolan podczas jazdy na rolkach, desce czy hulajnodze. Posiadamy modele zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych miłośników sportów skatowych. Ochraniacze posiadają anatomiczne dopasowanie i wykonano je z oddychających oraz elastycznych materiałów. Są wygodne, dzięki czemu będziesz mógł bez problemu ruszać się i zginać kolana, bez wrażenia, że coś je ściska. Niektóre modele posiadają odblaskowe wstawki, co zapewnia bezpieczeństwo podczas jazdy po zmierzchu.

Ochraniacze do jazdy na nartach, snowboardzie, BMX, ochraniacze do tańca i inne.

Na tej stronie znajdują się typowe ochraniacze przeznaczone do jazdy, jednak nasze ochraniacze mogą być używane do wielu innych celów. Z ochraniaczy mogą korzystać nawet narciarze i snowboardziści oraz rowerzyści BMX - w tych bardzo popularne są ochraniacze kolan firmy G-Form. Posiadają specjalny, anatomiczny kształt i twardnieją dopiero podczas upadku.

Również tancerze wiele zyskają zabezpieczając swoje kolana podczas wykonywania ruchów polegających na upadaniu na kolana. W takim momencie ochraniacze przejmują siłę uderzenia. Ochraniacze na kolana wyposażone w otwór z tyłu lub materiał elastyczne doskonale sprawdzą się przy tego rodzaju aktywności fizycznej.

Jeśli doświadczasz uczucia dyskomfortu w kolanach podczas wykonywania codziennych czynności i chcesz ustabilizować kolana, możesz wykorzystać w tym celu również niektóre ochraniacze. Dobrej jakości ochraniacze na kolana z pewnością przyniosą ulgę podczas wykonywania takich zajęć na kolanach jak np. ogrodnictwo.

Mimo iż wielu skaterów nie używa ochrony podczas jazdy, istnieje wiele powodów, które sprawiają, że SkatePro zachęca do zakupu ochraniaczy. Dzięki ochraniaczom doświadczysz jazdy bez większych kontuzji, dodatkowo twoja jazda będzie dużo bardziej odważna. Wiedząc, że twoje kolana są chronione, pozwolisz sobie na dużo więcej, przez co poziom twoich umiejętności szybko wzrośnie. Pamiętaj, że każdy upadek może wiązać się z poważną kontuzją i wylądowaniem na pogotowiu, co może skończyć się przerwą w jeździe na jakiś czas.

Ochraniacze na kolana ze specjalną konstrukcją

Dostępne na rynku ochraniacze posiadają przeróżne konstrukcje, a w niektórych z nich wykorzystano specjalne technologie, które zapewniają zwiększoną wygodę. W przypadku niektórych modeli nawet nie poczujesz, że masz je na sobie. Niektóre ochraniacze posiadają płaską konstrukcję, która pozwala na noszenie ich pod ubraniem, jeśli nie chcesz, by były widoczne. Możesz także znaleźć modele koncentrujące się na designie, który sprawia, że stają się częścią Twojego stylu.

Przed czym chronią Cię ochraniacze na kolana?

Skaterskie ochraniacze na kolana chronią kolana przed różnego rodzaju urazami, gdy mocno upadasz, co od czasu do czasu przydarza się każdemu. Nie ma znaczenia, czy upadasz na twardą powierzchnię, jak na przykład podłogę, uderzasz w ścianę czy spadasz na rail - ochraniacze kolan drastycznie zminimalizują ryzyko urazów kolan, kości udowej i piszczeli. To części, które często ulegają urazom podczas jazdy na rolkach z powodu krzywych lądowań. Z zabezpieczeniem na kolana będzie można uniknąć złamań i pęknięć kości w okolicach kolan. Technologia kompresji i odpowiedniej wyściółki w nakolannikach zapewniają odpowiednią eliminację wstrząsów.

Sprawdź naszą ofertę ochraniaczy na kolana i wybierz te, które odpowiadają twoim potrzebom i wymaganiom.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki