BOŻE NARODZENIE
Kup kartę podarunkową do wydrukowania  -  Zamów tutaj
×
MENU

Towary i gadżety związane z hulajnogami

Podrasuj swoją hulajnogę gadżetami

Wspieraj swoją ulubioną markę, umieszczając naklejki na hulajnodze lub innych przedmiotach, które Twoim zdaniem wymagają dekoracji. Czytaj magazyny i bądź na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się na scenie związanej z hulajnogami i wywieszaj banery i plakaty związane z ulubioną firmą, aby stworzyć odpowiedni klimat.

W tej kategorii znajdziesz towary i gadżety związane z hulajnogami, takie jak naklejki na hulajnogę, magazyny, banery i plakaty od topowych producentów. Mamy również ekskluzywny arkusz naklejek od SkatePro. Nasi graficy zazwyczaj tworzą nowy wzór naklejki raz w roku, więc upewnij się, że załapiesz się na aktualny wzór, zanim będzie za późno.

Banery to świetny gadżet związany z hulajnogami

W sekcji z banerami mamy w ofercie duże banery od większości producentów, których produkty sprzedajemy w SkatePro. Banery takie kupują zazwyczaj bardzo oddani zawodnicy, kluby i organizatorzy imprez, chcąc pokazać swoją pasję i miłość do sportu. Znajdziesz u nas banery od firm takich jak Proto, Wise, Vex, Huffy, UrbanArtt, River oraz Crisp. Jeśli nie mamy w ofercie baneru Twojej ulubionej marki to skontaktuj się z nami, może uda się nam pociągnąć za odpowiednie sznurki.

Wszystkie banery są dość spore, będą widoczne z dużej odległości - będziesz pewny, że wszyscy zainteresowani będą wiedzieli jak odnaleźć Ciebie lub Twój event.

Gadżety związane z hulajnogami to również świetny prezent dla każdego fana, który ma już wszystko, jeśli chodzi o sprzęt do jeżdżenia - prezent dla dzieciaka, który ma już praktycznie wszystko.