×
MENU

Torby i plecaki - Narty

  Filtr
Kolory
Marki

Torby do sportów zimowych

Kiedy wybierasz się na wycieczkę zimą lub każdą inną, gdzie potrzebujesz sprzętu narciarskiego lub snowboardu, będziesz również potrzebował dobrą do tego torbę. W SkatePro oferujemy Ci duży wybór toreb do sprzętu narciarskiego lub snowboardu, które są specjalnie zaprojektowane dla sportów zimowych z wieloma technicznymi szczegółami zapewniającymi Ci komfort.

Torby narciarskie

Torba, która zapewni ochronę Twoich nart jest dostępna w różnych modelach. Kilka podstawowych modeli z dodatkowym podszyciem i/lub dodatkowymi kieszeniami. Te dodatkowe cechy pomogą Ci uniknąć zniszczeń Twojego sprzętu podczas jego przechowywania czy transportu. Dobrze jest również posiadać torbę dla sprzętu do przechowywania go latem w domu. W większości toreb można przechowywać parę nart wraz z kijami narciarskimi.

Narciarskie torby podróżne

Narciarska torba podróżna to torba, w której można pomieścić kilka par nart. Wiele z nich zawiera dodatkowe podszycie, w celu ochorny Twojego sprzętu podczas transportu w autobusach, lotnisku lub dachu Twojego auta. Niektóre modele mają również kilka dodatkowych kieszeni, a także kółka w celu łatwiejszego transportu.

Torby dla snowboardu

Dzięki torbie snowboardowej możesz chronić swoją deskę snowboardową, a także przechowywać wszystkie inne akcesoria jak buty, rękawiczki, ochraniacze itd. Torby snowboardowe są dostępne w wersji podstawowej i turystycznej.

Plecaki

Nieważne czy potrzebujesz plecak do jazdy czy do zabrania go na mały piknik w górach, znajdziesz go u nas w SkatePro. Oferujemy kilka różnych modeli na zimę. Mamy kilka podstawowych modeli do przechowywania jedzenia i napojów lub dodatkowego sprzętu potrzebnego podczas długiego dnia na wycieczce. Mamy również bardziej techniczne plecaki z możliwością przypięcia do nich Twoich nart czy snowboardu.