MENU
×

Drewniane deskorolki cruiserowe

  Filtr
Kolory
Marki
Długość decku
Szerokość decku
Średnica koła

Drewniane deskorolki cruiserowe: prawdziwe doświadczenie

Głównym powodem jazdy na drewnianej desce, która jest również znana pod nazwą mini-cruiser jest wygoda jazdy oraz zwinność. Deski cruiserowe pod względem techniki jazdy są bardzo podobne do desek longboardowych. Różnica występuje w wielkości; deski cruiserowe mają krótszy deck oraz mniejsze kółka. Drewniane deskorolki cruiser są bardzo zwinne i szybko reagujące, dzięki czemu idealnie sprawdzą się podczas jazdy po mieście w drodze do pracy czy szkoły.

Drewniane deskorolki cruiser są świetne do jazdy po płaskiej nawierzchni, lecz ich rozmiar przeszkadza w dyscyplinach typowo longboardowych jak downhill i jazda freeride.

Niektóre dłuższe modele drewnianych cruiserów z tej kategorii, jak Your Own Wave oraz Sector 9, mogą być używane w pewnym stopniu do jazdy downhill oraz freeride.

Surfuj po ulicach

Jeśli chcesz przenieść klimat surfowania na morzu na ulice, to warto wypróbować innowacyjny system trucków od firmy Your Own Wave.

Ze względu na unikalny system trucków nie ma praktycznie oporu na przednim trucku, co pozwala na ostre skręty, bardzo podobnie jak w trakcie surfowania na desce surfingowej na morskich falach.

Ponadto, system tworzy dodatkowy punkt obrotu na trucku. Pozwala to drewnianej deskorolce cruiser - wszystko po to, by przenieść surfowanie na ulice.

W tej kategorii znajdziesz lekkie i zwinne deski cruiserowe z drewnianym deckiem. Jeśli jesteś bardziej zainteresowany deskami z plastikowym deckiem, sugerujemy odwiedzenie zakładki z wieloma różnymi deskami penny/plastikowymi deskorolkami cruiser.

';