×
Menu

Części do kół BMX

Poprzednia
Następna
Strona 1 z 3

Ulepsz swój rower za sprawą nowych Części do Kół BMX

Koło BMX składa się z wielu części, które od czasu do czasu wymagają wymiany, jeśli chce się zachować wysoką wydajność roweru. Elementy takie jak szprychy mogą łatwo ulec uszkodzeniu, dlatego warto mieć kilka w zapasie, by móc dokonać szybkiej naprawy, zamiast kupować nowe kompletne koło. Możesz zaoszczędzić czas i pieniądze, jeśli zrobisz to sam, jednak jeśli nie jesteś pewien, jak się za to zabrać, zanieś części do warsztatu i poproś o ich zmontowanie.

Jakiego rozmiaru szprych potrzebuję?

Niezależnie od tego, czy kupujesz kompletny zestaw szprych, by zbudować od podstaw nowe koło, czy po prostu chcesz wymienić uszkodzone szprychy, musisz wiedzieć, jaki rozmiar powinieneś wybrać. W tej sytuacji musisz znać markę i model posiadanej przez Ciebie piasty i obręczy. Informacje te możesz następnie wpisać w internetowy kalkulator długości szprych, który wyliczy, jak długich szprych będziesz potrzebował. Wymagane do obliczenia tego równania matematyczne są mocno skomplikowane, dlatego jeśli chcesz szybko uzyskać odpowiedź, polecamy skorzystać z kalkulatora.

W tej kategorii znajdziesz również inne części potrzebne do budowy lub napraw kół. Opaski na obręcz, piasty i suport to tylko niektóre z części, które możesz łatwo samodzielnie wymienić.

Jeśli wolisz wymienić całe przednie lub tyle koło, sprawdź naszą ofertę Kół, Obręczy i Piast BMX.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki